Specjalista ds. projektowania materiałów interaktywnych (pełen etat)
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
19. 10. 2024

zatrudni w Centrum E-Learningu, na stanowisko:

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:

  • tworzenie i projektowanie interaktywnych materiałów dydaktycznych przy użyciu nowoczesnych narzędzi e-learningowych, w szczególności Articulate Storyline
  • wsparcie przy realizacji zajęć dydaktycznych w formie e-learningowej, w tym pomoc w budowaniu i prowadzeniu kursów na platformach takich jak Moodle
  • optymalizacja oraz regularna aktualizacja istniejących zasobów edukacyjnych, dbanie o ich jakość i dostępność
  • współpraca z Nauczycielami Akademickimi, Pracownikami Centrum E-Learningu oraz innymi działami Uniwersytetu w celu optymalizacji procesów edukacji zdalnej

Wymagane doświadczenie i wykształcenie:

  • kreatywność w tworzeniu angażujących i interaktywnych materiałów edukacyjnych, umiejętność przekształcania skomplikowanych treści w przystępne formy dydaktyczne
  • doświadczenie w pracy z Articulate Storyline oraz znajomość zasad tworzenia dynamicznych treści e-learningowych
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca korzystanie z materiałów edukacyjnych w języku obcym
  • umiejętność pracy zespołowej oraz komunikatywność
  • zdolność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów technicznych
  • otwartość na zdobywanie nowej wiedzy oraz chęć podnoszenia kwalifikacji

Mile widziane:

  • znajomość środowisk programistycznych: HTML, CSS, JavaScript
  • znajomość standardów e-learningowych: SCORM, xAPI
  • umiejętność projektowania intuicyjnych i przyjaznych dla użytkownika interfejsów
  • doświadczenie w realizacji edukacji zdalnej w szkole wyższej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w Uczelni publicznej z ponad 100-letnią historią
  • pakiet świadczeń socjalnych (kartę uprawniającą do zakupu usług sportowo-kulturalnych, dofinansowanie do wypoczynku i inne)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. telekomunikacji Poznań
  • Specjalista ds. PR Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699