Specjalista ds. Projektowania CAD/BIM w Mechanice i Elektryce
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Praca.pl
29. 5. 2024

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Zadania:

  • Modelowanie 3D (detale, instrukcje, markupy)
  • Tworzenie rysunków 2D wykonawczych
  • Okazjonalne prace w AutoCAD
  • Koordynacja instalacji MEP w AutoCAD/Revit

Wymagania:

  • Doświadczenie w Revicie
  • Doświadczenie w AutoCAD
  • Biegła znajomość MS Office
  • Doświadczenie w Navisworks i wykrywaniu kolizji
  • Umiejętność odczytu i kreślenia rysunków technicznych
  • Własny sprzęt IT na okres próbny

Oferujemy:

  • Licencje oprogramowania
  • Po okresie próbnym: laptop firmowy + wsparcie w organizacji miejsca pracy
  • Karta Multisport (po zatrudnieniu 5 osób)
  • Pakiet opieki zdrowotnej (po 1 roku pracy)
  • Wyjazdy integracyjne (po osiągnięciu zespołu 5 osób)
  • Praca od teraz
  • Praca zdalna

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. kadr i płac Wrocław
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Wrocław
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Wrocław
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Wrocław
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080