Specjalista ds. projektów unijnych i dotacji
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
NES Global Talent
9. 10. 2024

Dla naszego Klienta z branży medycznej, którego siedziba zlokalizowana jest we Wrocławiu, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Projektów Unijnych i Dotacji.

Opis stanowiska:

  • monitoring dostępnych funduszy krajowych i europejskich,
  • wyszukiwanie źródeł finansowania i weryfikacja możliwości pozyskania dofinansowania,
  • przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej do wybranych konkursów oraz grantów,
  • współpraca z działami merytorycznymi przy tworzeniu koncepcji projektów,
  • uczestniczenie w tworzeniu budżetów i harmonogramów realizacji projektów,
  • monitoring budżetów oraz współpraca z działami przy realizacji projektów,
  • nadzór nad prawidłowym wydatkowaniem środków i realizacją wskaźników projektowych,
  • przygotowywanie wniosków o płatność oraz sprawozdań i raportów z realizowanych projektów,
  • prowadzenie i rozliczanie projektów zgodnie z obowiązującymi dla poszczególnych programów wytycznymi i zasadami rozliczania,
  • dbałość o jakość relacji i utrzymywanie stałych kontaktów z podmiotami zewnętrznymi w zakresie rozliczania i sprawozdawczości.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z zarządzaniem, ekonomią, administracją lub pokrewne),
  • min. 2-letnie doświadczenie w zakresie przygotowywania, realizacji i rozliczania projektów współfinansowanych ze środków zewnętrznych,
  • znajomość dokumentów, procedur i szczegółowych wytycznych niezbędnych do prawidłowej realizacji i rozliczania projektów dofinansowanych ze środków zewnętrznych (środki publiczne krajowe i europejskie),
  • umiejętność pracy zespołowej oraz komunikatywność,
  • skrupulatność, dokładność oraz doskonała organizacja pracy,
  • samodzielność w działaniu oraz umiejętność zarządzania wieloma projektami jednocześnie.

Oferta:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wsparcie zespołu oraz przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość korzystania z grupowego ubezpieczenia,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego w oparciu o profesjonalne szkolenia, kursy i konferencje,
  • uczestnictwo w ambitnych i rozwijających projektach,
  • pakiet benefitów pracowniczych.

With over 90 years combined experience, NES Fircroft (NES) is proud to be the worlds leading engineering staffing provider spanning the Oil & Gas, Power & Renewables, Chemicals, Construction & Infrastructure, Life Sciences, Mining and Manufacturing sectors worldwide. With more than 80 offices in 45 countries, we are able to provide our clients with the engineering and technical expertise they need, wherever and whenever it is needed. We offer contractors far more than a traditional recruitment service, supporting with everything from securing visas and work permits, to providing market-leading benefits packages and accommodation, ensuring they are safely and compliantly able to support our clients.

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Wrocław
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Wrocław
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Wrocław
  • Specjalista ds. kadr i płac Wrocław
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Wrocław
  • Specjalista ds. telekomunikacji Wrocław
  • Specjalista ds. PR Wrocław
  • Specjalista ds. finansów Wrocław
  • Specjalista ds. reklamy Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238