Specjalista ds. projektów unijnych
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, Śląskie, Polska
AGENCJA ROZWOJU LOKALNEGO S.A.
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Agencja Rozwoju Lokalnego S.A. w Sosnowcu poszukuje:
Specjalisty ds. projektów unijnych
Miejsce pracy: Sosnowiecki Park Naukowo-Technologiczny, ul. Wojska Polskiego 8
Zakres obowiązków:

- obsługa administracyjna projektów w nowej perspektywie 2021-2027;

- udzielanie informacji i kontakt z uczestnikami projektu - udzielanie informacji o projekcie;

- przygotowanie dokumentacji oraz udział w kontrolach i audytach projektów;

- monitorowanie postępu merytorycznego projektów (w tym czuwanie nad realizacją wskaźników projektów oraz podejmowanie ewentualnych działań zaradczych);

- udział w rozliczaniu merytorycznym i finansowym realizowanych projektów;

- weryfikacja wydatków i opisywanie dokumentów finansowych pod kątem ich kwalifikowalności i zgodności z projektem;

- opracowywanie sprawozdań PEFS;

- praca w systemie LSI/CST2021 i innych niezbędnych do przygotowania i złożenia sprawozdań oraz wniosków o płatność;

- ścisła współpraca z osobami odpowiedzialnymi za prawidłową realizację finansowo-kadrową projektów;

- monitoring wykonania budżetów projektów;

- poszukiwanie i pozyskiwanie nowych źródeł finansowania projektów;

- ścisła współpraca z instytucjami finansującymi w zakresie pozyskiwania środków finansowych i rozliczania wniosków;

- współpraca z zespołem wewnętrznym, odpowiedzialnym za realizację projektów;

- współpraca z instytutami badawczymi, partnerami biznesowymi oraz kancelarią prawną;
Od kandydatów oczekujemy:

- wykształcenia wyższego;

- co najmniej 2-letniego doświadczenia w realizacji projektów UE i/lub rozliczaniu funduszy unijnych;

- znajomość przepisów i wytycznych w zakresie realizacji projektów unijnych EFS i kwalifikowalności wydatków (umiejętność ich zastosowania w praktyce);

- dobrej i praktycznej znajomości MS Office, w szczególności MS Excel;

- samodzielności w realizacji zadań;
- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność rozwiązywania sytuacji problemowych);

- dodatkowym atutem będzie doświadczenie pracy w charakterze doradcy zawodowego (nieobowiązkowe).
Oferujemy:

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę, w wymiarze pełnego etatu;

- atrakcyjne warunki pracy;

- możliwość rozwoju zawodowego;

- możliwość skorzystania z benefitów pracowniczych karty sportowej MultiSport, ubezpieczenia grupowego, prywatną opiekę medyczną;
Miejsce pracy: Agencja Rozwoju Lokalnego S.A. ul. Wojska Polskiego 8, 41-208 Sosnowiec
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji pod adres mailowy: @ w tytule z dopiskiem PRACA SPNT.
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Rozwoju Lokalnego S.A. w Sosnowcu w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

  • Praca Sosnowiec
  • Specjalista ds. ofertowania Sosnowiec
  • Specjalista ds. Zarządzania Sosnowiec
  • Specjalista ds. Eksportu Sosnowiec
  • Specjalista ds. transportu Sosnowiec
  • Specjalista ds. HR Sosnowiec
  • Specjalista ds. reklamy Sosnowiec
  • Specjalista ds. turystyki Sosnowiec
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Sosnowiec
  • Specjalista ds. finansów Sosnowiec
  • Specjalista ds. telekomunikacji Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544