Specjalista ds. Projektów Logistycznych
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Eurocash S.A.
7. 10. 2024

JESTEŚ CIEKAWY/A, JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA TWOJA PRACA? TWOJE ZADANIA TO:

  • Wsparcie Kierownika ds. Projektów logistycznych przy wdrażaniu projektów optymalizacyjnych,
  • Monitorowanie i prezentacja KPI logistycznych (cykliczne raportowanie),
  • Wsparcie powdrożeniowe użytkowników (przyjmowanie, diagnozowanie i rozwiązywanie zgłoszeń serwisowych, prowadzenie zdalnych konsultacji dotyczących zgłaszanych problemów od użytkowników),
  • Tworzenie i aktualizacja istniejących zapisów w procedurach oraz dokumentacji projektowej,
  • Udział w testach i wdrożeniach oprogramowania,
  • Analiza procesów logistycznych i propozycje optymalizacji,
  • Raportowanie danych z systemów logistycznych.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, JEŚLI:

  • Masz doświadczenie w testowaniu lub wdrażaniu systemów operacyjnych oraz tworzeniu dokumentacji projektowej,
  • Bardzo dobrze znasz MS Excel i pracowałeś na dużych bazach danych,
  • Masz zdolności techniczne z obszaru IT,
  • Szukasz różnych sposobów na dotarcie do informacji i potrafisz kreatywnie podejść do rozwiązania złożonych zagadnień technicznych,
  • Masz zdolność do przekazywania informacji w sposób przystępny dla użytkownika końcowego,
  • Poszukujesz przyczyn powstania błędu i jesteś nastawiony na rozwiązanie problemu,
  • Mile widziana znajomość SQL oraz znajomość procesów logistycznych.

DODATKOWO OFERUJEMY:

  • Udział w projektach z zakresu rozwoju i utrzymania procesów logistycznych,
  • Umowę o pracę, premię kwartalną uzależnioną od poziomu realizacji zleconych zadań,
  • Narzędzia potrzebne do wykonywania pracy,
  • Pracę zdalną w systemie hybrydowym (3 dni z biura, 2 dni pracy zdalnej),
  • Zróżnicowane formy rozwoju własnych kompetencji: dostęp do Akademii Umiejętności Eurocash (szkolenia online, e-learningi), dostęp do biblioteki firmowej, ciągła wymiana wiedzy w zespole,
  • Rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych w tym m.in.: karta sportowa, opieka medyczna, bony oraz paczki świąteczne, konkursy, platforma well-beingowa (konsultacje z dietetykiem, trenerem personalnym, psychologiem, pakiet badań w DIAGNOSTYKA, nauka języków, aplikacja Legimi oraz aplikacje wspierające samorozwój i dobrostan psychiczny).
  • Jesteśmy Sygnatariuszem Karty Różnorodności. U nas liczą się kompetencje, dlatego każdy ma równe szanse.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 663
    18 713