SPECJALISTA DS. PROJEKTÓW, INWESTYCJI I REMONTÓW
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
PKO Bank Polski
25. 4. 2024

1039675001

Obowiązki

  • inicjujesz i zapewniasz realizację zadań inwestycyjnych i remontowych,
  • przygotowujesz założenia projektowe do dokumentacji technicznej dotyczącej zadań inwestycyjnych, projektów i remontów, w tym sporządzasz i uzgadniasz ze wszystkimi jednostkami w banku wnioski niezbędne do realizacji zadań, sporządzasz wnioski projektowe, inwestycyjne i remontowe,
  • przeprowadzasz postępowania na wybór podmiotów wykonawczych, z którymi zostały zawarte umowy generalne,
  • koordynujesz i nadzorujesz prace realizowane przez podmioty zewnętrzne w zakresie realizowanych zadań inwestycyjnych, projektów oraz remontów,
  • identyfikujesz ryzyka operacyjne i monitorujesz poziom usług świadczonych przez podmioty zewnętrzne w zakresie realizowanych zadań inwestycyjnych, projektów oraz remontów,
  • uczestniczysz w ramach prowadzonych prac modernizacyjno-remontowych w kontrolach prowadzonych przez instytucje zewnętrzne,
  • zapewniasz realizacje zadań związanych z przygotowaniem dokumentacji technicznej,
  • przygotowujesz dokumenty umożliwiające rozliczenie zadań inwestycyjnych, projektów i remontów.

Wymagania

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Zdrową równowagę

    między pracą a życiem

    osobistym
  • Pełny pakiet benefitów:
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Pracę Hybrydową

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Szczecin
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Szczecin
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Szczecin
  • Specjalista ds. kadr i płac Szczecin
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Szczecin
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Szczecin
  • Specjalista ds. telekomunikacji Szczecin
  • Specjalista ds. PR Szczecin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Szczecin
  • Specjalista ds. Zakupów Szczecin
  • Specjalista ds. marketingu Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228