Specjalista ds. projektów edukacyjnych
  • Łódź
Łódź, Łódź, Województwo łódzkie, Polska
Centrum Nauki i Biznesu Żak
16. 9. 2024

Jesteśmy największą siecią szkół policealnych i liceów, kształcącą osoby dorosłe w trybie zaocznym i stacjonarnym. Chcemy, aby jakość świadczonych przez nas usług była na jak najwyższym poziomie. Nasz priorytet to zadowolenie Słuchacza

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu studentów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie przebiegu zajęć
  • -        Bieżące zadania związane z realizacją szkoleń (współpraca z ekspertami przy tworzeniu materiałów edukacyjnych, wykładowcami oraz uczestnikami szkoleń)
  • Wspieranie organizacyjne procesu planowania, konfiguracji, moderacji, ewaluacji szkoleń
  • Nadzór nad produktem oraz rozwojem oferty w zakresie produktu
  • Konfiguracja szkoleń na platformie e-learningowej
  • Modyfikacja i usprawnianie procedur dla zarządzanego produktu
  • Kontrola poprawności i dbałość o terminowy obieg dokumentów związanych z działalnością

Oprócz standardowych:

  • Mile widziane doświadczenie we wdrażaniu produktów elearningowych
  • Umiejętność samodzielnego diagnozowania i rozwiązywania problemów

Aplikuj, jeśli posiadasz:

  • Kreatywność, wyobraźnię, ciekawość świata; gotowość do proponowania niestandardowych rozwiązań
  • Bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office
  • Doświadczenie we wdrażaniu produktów elearningowych (mile widziane)
  • Umiejętność planowania czasu pracy
  • Otwartość na nowe wyzwania zawodowe i chęć uczenia się

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567