Specjalista ds. projektów
  • Wąwolnica
Wąwolnica, Wąwolnica, Lubelskie, Polska
Europejska Fundacja Inicjatyw
6. 8. 2024

Europejska Fundacja Inicjatyw dynamicznie rozwijająca się specjalizująca się m.in. w pozyskiwaniu środków z funduszy unijnych poszukuje kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Wąwolnica lub Urzędów
Obowiązki:
• organizacja zajęć w klubie seniora
• przygotowywanie, weryfikacja i prowadzenie dokumentacji projektowej,
• ustalanie harmonogramu zajęć,
• opieka nad uczestnikami w klubie seniora,
• prowadzenie baz danych uczestników.
• kompletowanie wymaganej dokumentacji
• współuczestnictwo w rozliczaniu finansowym oraz sprawozdawczości
• przygotowywanie dokumentów do audytów jakościowo-finansowych
• kontakty z kontrahentami oraz instytucjami finansującymi
• promowanie projektów
• wspomaganie działań monitorujących i ewaluacyjnych
Wymagania:
• wykształcenie wyższe,
• 3- letnie doświadczenie w pracy przy projektach unijnych,
•2- letnie doświadczenie w funduszach strukturalnych,
• mile widziana znajomość języka angielskiego,
• bardzo dobra organizacja pracy,
• bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
• umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów.
Oferujemy:
• pracę w miłym, dynamicznym zespole,
• atrakcyjny system wynagradzania.
Osoby spełniające powyższe oczekiwania prosimy o przesłanie swojego życiorysu zawodowego wraz z listem motywacyjnym e-mailem na adres:
@ (w temacie prosimy wpisać rekrutacja_specjalista.ds. projektów)
Wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Prosimy o dopisanie w aplikacji następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2015. poz. 2135 z późn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

  • Praca Wąwolnica
  • Wąwolnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584