Specjalista ds. Projektów
  • Warszawa, ul. Konwiktorska 9/2
mazowieckie, Warszawa, ul. Konwiktorska 9/2, mazowieckie, Polska
Polski Komitet Paralimpijski
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Polski Komitet Paralimpijski (PKPar) (dawniej Paraolimpijski) to związek stowarzyszeń, który zajmuje się ruchem paralimpijskim oraz szeroko pojętą działalnością na rzecz sportowców niepełnosprawnych. Istnieje od 1998 roku. PKPar jest członkiem Międzynarodowego Komitetu Paralimpijskiego (IPC) i Europejskiego Komitetu Paralimpijskiego (EPC). Podstawowymi celami funkcjonowania komitetu są: propagowanie idei paralimpizmu, współorganizowanie ruchu paralimpjskiego w Polsce oraz zabezpieczanie od strony formalnej uczestnictwa polskich sportowców w Igrzyskach Paralimpijskich. Zadaniem Komitetu jest także propagowanie wartości sportu paralimpijskiego takich jak odwaga, determinacja, inspiracja i równość.
Opis stanowiska

Polski Komitet Paralimpijski poszukuje Specjalisty do Działu projektów wspierającego sportowców z niepełnosprawnościami.

Co będziesz robić:

  • Realizować i nadzorować projekty współfinansowane ze środków publicznych (m.in. PFRON, MSiT).
  • Tworzyć dokumentację projektową, w tym umowy, zapytania ofertowe, pisma i zaświadczenia zgodnie z aktualnie obowiązującymi wytycznymi.
  • Rozliczać prowadzone projekty, monitorując ich postępy i budżety; prowadzić dokumentację merytoryczną i finansową projektów (m.in. weryfikować zgodność i prawidłowość wydatkowania środków z budżetem projektu oraz harmonogramem rzeczowo-finansowym).
  • Kontaktować się bezpośrednio z kadrą merytoryczną projektów, kontrahentami, beneficjentami oraz instytucjami pośredniczącymi.
  • Sporządzać sprawozdania merytoryczne i finansowe z realizowanych działań oraz bieżące zestawienia.
  • Uczestniczyć w spotkaniach projektowych oraz współpracować z zespołem.
  • Dbać o pozytywny wizerunek biura i organizacji.

Wymagania

Kogo szukamy:

  • Osoby doświadczonej w realizacji i rozliczaniu projektów współfinansowanych ze środków publicznych.
  • Dobrze znającej pakiet Office (Excel, Word).
  • Samodzielnej, dokładnej, z dobrą organizacją czasu pracy.
  • Komunikatywnej, dobrze czującej się w pracy zespołowej.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość dokumentów, procedur i szczegółowych wytycznych niezbędnych do prawidłowej realizacji i rozliczania projektów dofinansowanych z krajowych środków zewnętrznych.
  • Gotowej do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy
  • Pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym).
  • Możliwość ustalenia indywidualnych godzin pracy.
  • Benefity pracownicze: opieka medyczna LuxMed oraz karta Zdrofit.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584