Specjalista ds. Produktu Serwisowego
  • Komorniki
Komorniki, Komorniki, Wielkopolskie, Polska
Bergerat Monnoyeur sp. z o.o.
10. 8. 2024

Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. od ponad 25 lat jest jedynym autoryzowanym dealerem maszyn CATERPILLAR® w Polsce - najbardziej zaawansowanych technicznie i najnowocześniejszych maszyn budowlanych na świecie. W Polsce jesteśmy liderem rynku.

Jesteśmy częścią grupy Monnoyeur – dealera Caterpillar we Francji, Belgii, Luksemburgu, Rumunii, Polski i Algierii.

Firma w swojej ofercie posiada sprzęty CAT od 1 tony do ponad 100 tonowych jednostek. Bergerat Monnoyeur posiada 16 oddziałów zlokalizowanych w całej Polsce. Sprzedaż maszyn nowych to tylko część działalności, dla Klientów są dostępne także maszyny używane oraz na wynajem. Aby zapewnić najwyższą jakość obsługi Bergerat Monnoyeur posiada rozbudowaną sieć serwisową – oprócz serwisów stacjonarnych są też mobilni Mechanicy, którzy dokonują napraw i przeglądów bezpośrednio u Klienta.

W naszej firmie stawiamy na doskonałość operacyjną, rozwój pracowników oraz dobrą atmosferę w pracy.

Obecnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie bazy prototypów potrzebnych do budowania oferty produktu serwisu
  • Aktualizacja cenników produktowych
  • Zarządzanie projektami serwisowymi w zakresie oferowanych rozwiązań produktowych
  • Weryfikacja merytoryczna zleceń w ramach prowadzonych napraw oraz kontraktów długoterminowych
  • Bieżąca współpraca z Product Managerem w serwisie
  • Udział administracyjny w procesie produktowym
  • Współpraca z oddziałami regionalnymi w ramach przeprowadzanych napraw

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewne
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność porozumiewania się w języku angielskim w mowie i piśmie
  • Biegła znajomość obsługi komputera, Windows, MS Office
  • Dokładność, odpowiedzialność
  • Motywacja do pracy
  • Komunikatywność
  • Znajomość budowy maszyn budowlanych - mile widziana

Miejsce pracy: Komorniki, ul. Krzysztofa Kolumba 15

Oferujemy:

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Spotkania integracyjne
  • Fundusz Oszczędnościowo-inwestycyjny
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Karta Lunchowa
  • Wsparcie w losowych sytuacjach
  • Kafeteria benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

  • Praca Komorniki
  • Komorniki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544