Specjalista ds. produktów
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Asseco Data Systems S.A.
30. 8. 2024

Jesteśmy dziesięcioosobowym, multidyscyplinarnym zespołem. Większość z nas pracuje w Szczecinie, jedna osoba w Łodzi i jedna w Warszawie.

Zespół jest odpowiedzialny za rozwój produktów, celem dostosowania ich do zmieniających się potrzeb rynku i klienta, wsparcie działów sprzedaży, prezentowanie i promowanie produktów wewnątrz i na zewnątrz organizacji, analizę rynku oraz klientów, Customer Experience.

Zadania:

  • Wsparcie Kierownika Produktu w zarządzaniu produktami w zakresie:

    • realizacji codziennych zadań,
    • tworzenia strategii produktowej,
    • nadzorowania cyklu życia produktów,
    • analizowania trendów rynkowych,
    • tworzenie planów marketingowych, inicjowania działań promocyjnych związanych z rozwojem i sprzedażą produktu,
    • przygotowywania prezentacji, szkoleń.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, marketing) – będzie dodatkowym atutem,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie PowerPoint i Word),
  • Znajomość branży IT - będzie dodatkowym atutem,
  • Kreatywność,
  • Otwartość na nowe doświadczenia,
  • Zaangażowanie w realizacji zadań,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Boxy powitalne dla nowych pracowników,
  • Praca w największej spółce IT,
  • Pracowniczy Plan Emerytalny (PPE),
  • Dofinansowanie okularów,
  • Drużyna Asseco Active Team,
  • Dofinansowanie wypoczynku,
  • Spotkania integracyjne,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Owocowe dni,
  • Karta Multisport,
  • Ubezpieczenie grupowe.

  • Praca Szczecin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Szczecin
  • Specjalista ds. Zakupów Szczecin
  • Specjalista ds. marketingu Szczecin
  • Specjalista ds. ofertowania Szczecin
  • Specjalista ds. Zarządzania Szczecin
  • Specjalista ds. Eksportu Szczecin
  • Specjalista ds. transportu Szczecin
  • Specjalista ds. HR Szczecin
  • Specjalista ds. turystyki Szczecin
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584