Specjalista ds. produkcji i logistyki
  • Masłomiąca
małopolskie, Masłomiąca, Małopolskie, Polska
Mipromet Sp. z o.o.
23. 8. 2024

Mipromet to firma z długoletnim doświadczeniem w produkcji zawiesi i osprzętu do podnoszenia ładunków. Na rynku krajowym działamy od 1992 r. Nasza siedziba znajduję ok. 8 km od Krakowa, w gminie Michałowice.

Opis stanowiska:

Szukamy osoby odpowiedzialnej, zorganizowanej i zorientowanej na szczegóły do zespołu ds. produkcji i logistyki w naszej dynamicznie rozwijającej się firmie. Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za:

Obsługę systemu ERP:

  • Otwieranie i zamykanie zleceń produkcyjnych w systemie ERP.
  • Zapewnienie płynnej komunikacji pomiędzy działami produkcyjnym, magazynowym i sprzedaży.
  • Monitorowanie stanów magazynowych:
  • Kontrola dostępności półproduktów potrzebnych do zapewnienia ciągłości produkcji oraz realizacji zamówień
  • Regularna analiza stanów magazynowych i inicjowanie zamówień w odpowiednim czasie.
  • Optymalizacja zapasów i minimalizacja kosztów magazynowania.

Współpraca z logistyką:

  • Wsparcie działu logistyki w zakresie zamawiania komponentów zagranicznych.
  • Przygotowywanie dokumentacji wysyłkowej i nadzór nad procesem wysyłki produktów za granicę.
  • Współpraca z firmami spedycyjnymi i agencjami celnymi.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe, preferowane w dziedzinie logistyki, zarządzania łańcuchem dostaw lub produkcji.
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Doświadczenie w pracy z systemem ERP jest mile widziane.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Umiejętność pracy samodzielnie i w zespole.
  • Dokładność, organizacja i dbałość o szczegóły.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i przewidywania potrzeb produkcyjnych.
  • Znajomość podstawowych zasad logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw.
  • Stanowisko to wymaga dokładności, organizacji i dbałości o szczegóły.
  • Konieczna jest umiejętność pracy samodzielnie i w zespole.
  • Wymagana jest dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach.
  • Pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole

  • Praca małopolskie
  • Pracownik produkcji małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544