Specjalista ds. produkcji
  • Łask
Łask, Łask, łódzkie, Polska
Villaro
1. 10. 2024

VILLARO - Producent odzieży męskiej z własną siecią salonów sprzedaży – poszukuje Specjalisty ds. produkcji. Poszukujemy ambitnej, dobrze zorganizowanej i gotowej na nowe wyzwania osoby do naszego zespołu Zarządzania Produkcją.

Idealny kandydat na oferowane stanowisko, to osoba mocno angażująca się w swoje obowiązki, lubiąca intensywne tempo pracy, potrafiąca podejmować decyzję pod presją czasu.
Twój zakres obowiązków:

  • przygotowywanie i rozliczanie zleceń produkcyjnych
  • zakup niezbędnych dodatków do realizacji produkcji
  • rozliczanie planów produkcji
  • wsparcie w zakresie przygotowywania kalkulacji do budżetów działu
  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizacji procesu produkcji
  • wprowadzanie faktur zakupowych zgodnie z obowiązującymi przepisami do sytemu Subiekt
  • wystawianie dokumentów magazynowych PZ, RW
  • bieżące rozliczanie produkcji oraz kontrole przepływu i zużycia materiałów
  • kontakt z Urzędem Celnym
  • organizacja transportu zamówionych towarów od dostawców
  • współpraca z firmami spedycyjnymi i agencjami celnymi (odprawy celne)

Nasze wymagania:

  • bardzo dobra znajomość MS Excel
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym
  • rozwinięte umiejętności analityczne
  • umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu
  • co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • mile widziana znajomość programu Subiekt, lecz nie jest to warunek konieczny
  • znajomość branży tekstylnej

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia i możliwości rozwoju
  • udział w eventach, konferencjach
  • programy szkoleniowe
  • ciekawą pracę w kreatywnym zespole w środowisku dynamicznie rozwijającej się firmy
  • zniżki pracownicze

  • Praca Łask
  • Pracownik produkcji łaski
  • Pracownik produkcji Łask
  • Łask - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116