Specjalista ds. procesu/technolog
  • Częstochowa
specjalista ds. procesu/technolog
Częstochowa, Częstochowa, Śląskie, Polska
Interstaff Global
12. 6. 2024

poszukuję operatywną osobę potrafiąca pracować zarówno w biurze jak i prowadzić nadzór na hali produkcyjnej oraz gotową do sporadycznych wyjazdów w godzinach pracy
czas pracy: 1 zmiana, 8-16
Wymagania:
wykształcenie minimum średnie techniczne
minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
podstawowa wiedza techniczna
komunikatywność
komunikatywny język angielski
bardzo dobra znajomość Excel
czynne prawo jazdy kat. B
znajomość zagadnień przetwórstwa tworzyw będzie dodatkowym atutem
Zakres obowiązków:
tworzenie dokumentacji - kart technologicznych
nadzór nad planem przeglądów maszyn i form
zamawianie potrzebnych narzędzi dla mechaników i ustawiaczy
kontakt z serwisem maszyn, zgłaszanie awarii
nadzór nad terminową realizacją napraw z zewnętrznej narzędziowni
Wynagrodzenie: 4000-5000 zł netto
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

  • Praca Częstochowa
  • Technolog Częstochowa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Częstochowa
  • Specjalista ds. Zakupów Częstochowa
  • Specjalista ds. marketingu Częstochowa
  • Specjalista ds. ofertowania Częstochowa
  • Specjalista ds. Zarządzania Częstochowa
  • Specjalista ds. Eksportu Częstochowa
  • Specjalista ds. transportu Częstochowa
  • Specjalista ds. HR Częstochowa
  • Specjalista ds. turystyki Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851