Specjalista ds. procesów spawalniczych
  • Legnica
specjalista ds. procesów spawalniczych
Legnica, Legnica, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
7. 6. 2024

Wspieramy lokalnego i stabilnego pracodawcę w poszukiwaniach osoby do opieki i rozwoju procesów spawalniczych. Firma znajduje się w fazie rozwoju i zmiany struktur organizacyjnych, aby lepiej dopasować swoją działalność do potrzeb rynku. Bardzo chętnie nawiążą współpracę z osobą doświadczoną w obszarze procesów spawalniczych, ale także wesprą w rozwoju kogoś, kto posiada doświadczenie w produkcji/jakości, ale chciałby rozwinąć się w kierunku spawalnictwa. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Oczekujemy

• wykształcenia wyższego: mile widziane kierunki techniczne
• mile widziane doświadczenie w branży spawalniczej
• dobrej znajomości obsługi pakietu MS-Office
• umiejętności pracy na plikach z danymi
• dobrej znajomości języka angielskiego na poziomie B2

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu umowy o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
- atrakcyjne wynagrodzenie proporcjonalne do poziomu wiedzy i doświadczenia
- premie miesięczną opartą o wyniki pracy
- dofinansowanie do programu MultiSport,
- bony świąteczne, spotkania integracyjne
- ciekawą i samodzielną pracę
- przyjazne środowisko i wysoką kulturę pracy w organizacji

Zadania

• sporządzanie list surowców na podstawie zestawień materiałów
• archiwizowanie dokumentacji
• sporządzanie protokołów z kontroli powłok malarskich
• kontrola towarów przychodzących oraz wychodzących
• badania powłok
• elektryczne badania powłok
• przeprowadzanie kontroli bieżącej produkcji
• nadzorowanie prób ciśnieniowych
• zamawianie badań TUV
• Pozostałe zadania
• organizacja rejestru narzędzi
• weryfikacja skuteczności samokontroli pracowników

  • Praca Legnica
  • Specjalista ds. Sprzedaży Legnica
  • Specjalista ds. Zakupów Legnica
  • Specjalista ds. marketingu Legnica
  • Specjalista ds. ofertowania Legnica
  • Specjalista ds. Zarządzania Legnica
  • Specjalista ds. Eksportu Legnica
  • Specjalista ds. transportu Legnica
  • Specjalista ds. HR Legnica
  • Specjalista ds. turystyki Legnica
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Legnica
  • Legnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851