Specjalista ds. Procesów i Jakości
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Super-Pharm
10. 9. 2024

Super-Pharm jest silną, międzynarodową marką z długimi tradycjami w służbie zdrowia i urody. To unikalny koncept, łączący drogerię, perfumerię i optyka z najważniejszą jego częścią - apteką.

Super-Pharm to szereg możliwości zawodowych, profesjonalizm i dobra, przyjazna atmosfera pracy, współpraca oparta na zaufaniu i szansa na rozwój zawodowy.

Zapraszamy do Super-Pharm!

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie konceptów biznesowych do nowych rozwiązań w systemach IT wspierających procesy biznesowe
  • Współpraca z przedstawicielami innych działów (klient biznesowy) przy definiowania założeń do optymalizacji procesów biznesowych oraz nowych funkcjonalności w systemach IT
  • Współpraca z dostawcami rozwiązań informatycznych, z programistami (z partnerami technologicznymi i IT) przy wdrażaniu nowych rozwiązań i funkcjonalności w systemach IT wspierających procesy biznesowe
  • Weryfikacja wymagań biznesowych we współpracy z przedstawicielami innych działów (klient biznesowy)
  • Testowanie i wdrażanie nowych funkcjonalności w systemach IT
  • Tworzenie i aktualizowanie procedur i instrukcji do procesów biznesowych
  • Analiza obowiązujących procedur pod względem możliwych optymalizacji i usprawnień
  • Publikowanie i archiwizowanie procedur i instrukcji
  • Monitorowanie jakości oraz kompletności wdrażania procedur i instrukcji w sklepach i aptekach oraz centrali Super–Pharm
  • Rozwiązywanie problemów z realizacją procesu biznesowego w systemie IT przez użytkownika końcowego
  • Wyjaśnianie problemów jakościowych w procesach i procedurach
  • Przygotowywanie prezentacji i materiałów szkoleniowych dotyczących obowiązujących i nowo wdrażanych procedur i procesów

Nasze wymagania

  • Umiejętność tworzenia jasnych, czytelnych opisów i instrukcji
  • Dobra znajomość procesów biznesowych realizowanych w retail
  • Dobra znajomość JIRA, Conflence, SharePoint
  • Znajomość angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację pisemną (B1)
  • Zdolności analityczne, zainteresowanie powiązaniami i zależnościami, poszukiwanie nowych rozwiązań i usprawnień
  • Doskonała organizacja pracy, umiejętność koordynowania kilku zadań równolegle
  • Myślenie koncepcyjne, umiejętność wypracowywania użytecznych rozwiązań
  • Nastawianie na realizację celów, samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • Umiejętność skutecznego komunikowania się zarówno z ekspertami technicznymi (programistami), jak i z klientem biznesowym

Mile widziane

  • Znajomość notacji modelowania procesów w BPMN

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: rabaty pracownicze, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, dofinansowanie do posiłków w biurze
  • Pracę w trybie hybrydowym 3 dni w biurze, 2 dni zdalnie
  • Udział w ciekawych projektach, szeroką perspektywę biznesową, możliwość zdobycia wiedzy o procesach i systemach

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Kontroler jakości Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536