Specjalista ds. Procesów i Jakości
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Super-Pharm Poland Sp. z o.o.
11. 9. 2024

4336528

Obowiązki

  • Tworzenie konceptów biznesowych do nowych rozwiązań w systemach IT wspierających procesy biznesowe
  • Współpraca z przedstawicielami innych działów (klient biznesowy) przy definiowania założeń do optymalizacji procesów biznesowych oraz nowych funkcjonalności w systemach IT
  • Współpraca z dostawcami rozwiązań informatycznych, z programistami (z partnerami technologicznymi i IT) przy wdrażaniu nowych rozwiązań i funkcjonalności w systemach IT wspierających procesy biznesowe
  • Weryfikacja wymagań biznesowych we współpracy z przedstawicielami innych działów (klient biznesowy)
  • Testowanie i wdrażanie nowych funkcjonalności w systemach IT
  • Tworzenie i aktualizowanie procedur i instrukcji do procesów biznesowych
  • Analiza obowiązujących procedur pod względem możliwych optymalizacji i usprawnień
  • Publikowanie i archiwizowanie procedur i instrukcji
  • Monitorowanie jakości oraz kompletności wdrażania procedur i instrukcji w sklepach i aptekach oraz centrali Super–Pharm
  • Rozwiązywanie problemów z realizacją procesu biznesowego w systemie IT przez użytkownika końcowego
  • Wyjaśnianie problemów jakościowych w procesach i procedurach
  • Przygotowywanie prezentacji i materiałów szkoleniowych dotyczących obowiązujących i nowo wdrażanych procedur i procesów

Wymagania

  • Potrafi tworzyć jasne, czytelne opisy i instrukcje
  • Ma dobrą znajomość procesów biznesowych realizowanych w retail
  • Umie pracować z JIRA, Conflence, SharePoint
  • Zna angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację pisemną (B1)
  • Ma zdolności analityczne, interesują go powiązania i zależności, lubi proponować nowe rozwiązania i usprawnienia
  • Jest dobrze zorganizowany w pracy i potrafi koordynować kilka zadań równolegle
  • Potrafi myśleć koncepcyjnie, wypracowywać praktyczne rozwiązania
  • Jest nastawiony na realizacje celów, samodzielnie rozwiązuje problemy
  • Ma wysokie zdolności interpersonalne, w szczególności umiejętność skutecznego komunikowania się zarówno z ekspertami technicznymi (programistami), jak i z klientem biznesowym
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość notacji modelowania procesów w BPMN
  • Jest gotów pracować przez większą część tygodnia w biurze

Oferujemy

  • Pracę na podstawie umowy o pracę
  • Szeroki pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Multisport, zniżki pracownicze, dofinansowanie do posiłków w biurze
  • Możliwość pracy zdalnej 2 dni w tygodniu
  • Udział w ciekawych projektach, szerokie spojrzenie na biznes, możliwość zdobycia wiedzy o procesach i systemach

Źródło: Super-Pharm/Praca

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Kontroler jakości Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536