Specjalista ds. Procesów Biznesowych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.
4. 9. 2024

Misją LOTAMS jest oferowanie usług najwyższej jakości poprzez wykonywanie przeglądów technicznych zgodnie z najwyższymi standardami, by zapewnić niezawodność operacji lotniczych i bezpieczeństwo pasażerom.

Obowiązki na stanowisku:

  • Mapowanie i analiza procesów oraz identyfikacja obszarów do usprawnienia
  • Projektowanie procesów i zmian w procesach oraz ich kompleksowe wdrażanie (zarządzanie zmianą)
  • Bieżące monitorowanie realizacji procesów i inicjowanie działań naprawczych w przypadku wykrycia nieefektywności
  • Systematyczne monitorowanie efektów wprowadzonych zmian
  • Przygotowywanie raportów i analiz dotyczących efektywności procesów
  • Koordynacja opracowywania i aktualizacji procedur i instrukcji
  • Zarządzanie procesami w trybie pracy projektowej (odpowiedzialność za harmonogram, budżet, zarządzanie ryzykiem) oraz prowadzenie dokumentacji projektowej
  • Wsparcie w przygotowywaniu i prowadzeniu szkoleń dla uczestników procesów w zakresie nowych procedur i standardów
  • Budowanie kultury organizacyjnej opartej na ciągłym doskonaleniu

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w obszarze zarządzania efektywnością procesów i doskonaleniu procesów biznesowych (preferowane doświadczenie w firmach produkcyjnych z branży technicznej)
  • Umiejętność sprawnego posługiwania się aplikacjami MS Office
  • Umiejętność graficznego przedstawiania procesów biznesowych
  • Umiejętność analizy danych ilościowych i jakościowych, a następnie wyciągania wniosków na ich podstawie
  • Praktyczna znajomość metodyk i narzędzi doskonalenia procesów
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów optymalizacyjnych
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy z osobami na wszystkich poziomach hierarchii w organizacji

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną
  • Preferencyjne ceny biletów lotniczych
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Atrakcyjny system premiowy

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584