Specjalista ds. Private Banking
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Alior Bank SA
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Jakie będą Twoje zadania:

  • zapewnienie bieżącej obsługi Klientów w zakresie bankowości codziennej wraz z obsługą kasową
  • przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji
  • obsługa spotkań, zamawianie artykułów biurowych
  • wsparcie Bankierów w codziennych obowiązkach
  • przygotowywanie raportów

  • ważna jest dla Ciebie orientacja na potrzeby Klienta i budowanie długotrwałych relacji
  • cechuje Cię skrupulatność i bardzo dobra organizacja pracy
  • dobrze znasz MS Office
  • posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów
  • posiadasz min 1 rok doświadczenia w obsłudze Klientów w sektorze bankowym

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę hybrydową
  • pakiet benefitów m.in. kafeteria, prywatna opieka medyczna z pakietem stomatologicznym, karta Multisport, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe 16 godzin na wolontariat „Dzień na U”
  • pracę w oparciu o wartości wspólnie wypracowane przez Aliorowców – odpowiedzialność, otwartość, innowacyjność, zorientowanie na klienta,
  • Alior Uniwersytet – przestrzeń do rozwoju kompetencji zawodowych oraz personalnych
  • nagrodę pieniężną za skuteczne polecenie w ramach Programu Poleceń.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116