Specjalista ds. prefabrykacji - 8 000zł - Gryfino
  • Gryfino
Gryfino, Gryfino, zachodniopomorskie, Polska
Agencja Zatrudnienia KS Service
30. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286..

Dla klienta specjalizującego się w energetyce i budownictwie przemysłowym. Działalność firmy obejmuje produkcję i projektowanie konstrukcji stalowych oraz nadzór nad realizacją dużych inwestycji budowlanych, szukamy osoby do pracy na stanowisku:

Inżynier/ Specjalista ds. prefabrykacji

Miejsce pracy: Nowe Czarnowo

Oferujemy:

  • umowę o pracę- zatrudnienie bezpośrednio u klienta,
  • wynagrodzenie nie niższe niż 8 000 zł brutto,
  • system premiowy (miesięczne, kwartalne i roczne premie),
  • pracę na jedną zmianę w godzinach 7:00-15:00,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez wewnętrzne i zewnętrzne kursy oraz szkolenia,
  • dofinansowanie do szkoleń, w tym kursów językowych, uczelnianych lub specjalistycznych,

Twoje obowiązki:
  • tworzenie dokumentacji technicznej na potrzeby procesu produkcji,
  • dostosowywanie dokumentacji wykonawczej dla urządzeń CNC,
  • przegląd i przygotowywanie dokumentacji technicznej związanej z produkcją,
  • opracowywanie kart technologicznych dla procesu produkcji,
  • odnotowywanie zmian ustalonych z klientem i ich wdrażanie w dokumentacji.

Wymagamy:
  • wykształcenie wyższe techniczne z preferowanym kierunkiem mechanika i budowa maszyn lub średnie techniczne,
  • doświadczenia w branży związanej z obróbką stali (2-5 lat),
  • umiejętność pracy w programie do projektowania SolidWorks,
  • doświadczenie w pracy z dokumentacją techniczną,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie A1,
  • znajomość technologii produkcji związanej z ciężkimi konstrukcjami stalowymi.

Mile widziane:
  • sumienności, dokładności i odpowiedzialności,
  • ​komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole,
  • zdolność logicznego myślenia i otwartość na rozwój umiejętności.

Dodatkowe informacje:
Praca odbywa się głównie w jednostce w Nowym Czarnowie, z opcjonalną możliwością pracy w oddziale na terenie dawnej stoczni w Szczecinie.

Zainteresowała Cię oferta? Spełniasz wymagania? NIE CZEKAJ! Aplikuj już dziś do nas :)

Benefity:
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Rozwój

  • Praca Gryfino
  • Gryfino - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544