Specjalista ds. prawnych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Centrum Finansowe S.A.
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • odpowiedzialność za merytoryczną obsługę powierzonego portfela spraw na etapie sądowym, upadłościowym oraz egzekucyjnym,
  • sporządzanie pism procesowych w postępowaniu sądowym, w tym w szczególności pozwów o zapłatę, odpowiedzi na sprzeciw/pozew/apelację, zażaleń, apelacji oraz odpowiedzi na zobowiązania/wezwania Sądu,
  • sporządzanie wniosków egzekucyjnych oraz innych pism w toku postępowania egzekucyjnego, a także skarg na czynności komornika,
  • zgłaszanie wierzytelności w postępowaniu upadłościowym za pośrednictwem systemu KRZ oraz sporządzanie pism w toku postępowania upadłościowego i restrukturyzacyjnego,
  • kontakt z komornikami sądowymi, syndykami, sądami i urzędami.

WYMAGANIA:
  • ukończone studia prawnicze (mile widziani aplikanci I lub II roku),
  • doświadczenie w sporządzaniu pism procesowych,
  • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego praz procedury cywilnej,
  • znajomość zagadnień z zakresu prawa upadłościowego oraz restrukturyzacyjnego,
  • umiejętność organizacji pracy własnej, odpowiedzialność za powierzone zadania oraz ich terminowe wykonywanie.

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • System premii kwartalnych i miesięcznych dodatków motywacyjnych,
  • Dostęp do benefitów (opieka medyczna, system kafeteryjny MyBenefit, okazjonalne bony pracownicze),
  • Atrakcyjną lokalizację biura – w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836