Specjalista ds. PR i mediów społecznościowych
  • Toruń
Toruń, Toruń, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
Centrum Rozwoju Szkół Wyższych Merito Sp. z o.o.
2. 9. 2024

Aktualnie Dział Marketingu poszukuje kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie strategii PR i marketingowej.
  • Budowanie wizerunku marki w mediach społecznościowych (prowadzenie profili).
  • Przygotowanie i dystrybucja treści publikowanych w sieci (strony www, blogi, newslettery, maillingi).
  • Obsługa biura prasowego Uniwersytetu WSB Merito w Toruniu oraz dla oddziału w Bydgoszczy.
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z dziennikarzami, lokowanie ekspertów w mediach ogólnopolskich i lokalnych.
  • Promocja i organizacja uczelnianych wydarzeń (eventy, konferencje, webinaria).
  • Monitoring mediów, analizowanie i optymalizacja prowadzonych działań (z wykorzystaniem Google Analytics, Brand24).

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Posiadanie merytorycznej wiedzy z zakresu PR i media relations, w tym znajomość narzędzi do monitoringu mediów.
  • Doświadczenie w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych (współtworzenie contentu, publikacja, rozwój treści w kanałach Facebook, Instagram, Twitter, YouTube, LinkedIn).
  • „Żyłka dziennikarska”, doświadczenie we współpracy z dziennikarzami oraz umiejętność posługiwania się poprawną polszczyzną, w tym „lekkie pióro”.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz gotowość pracy w dwóch lokalizacjach Uczelni - Toruń i Bydgoszcz.
  • Wykształcenie wyższe.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat.
  • Dodatkowe dni wolne w roku (ok. 5-7 dni).
  • Możliwość pracy hybrydowej - (1 tydzień - 3 dni w biurze/2 dni w domu; 2 tydzień - 2 dni w biurze/3 dni w domu)
  • Dostęp do specjalistycznej wiedzy - szkolenia, spotkania z ekspertami, literatura fachowa.
  • Możliwość podjęcia studiów na jednym z Uniwersytetów Grupy Merito na preferencyjnych warunkach po 6 miesiącach pracy.
  • Nauka języka angielskiego z dofinansowaniem przez pracodawcę po 6 miesiącach pracy.
  • Możliwość skorzystania z pakietu dodatków pozapłacowych: opieka medyczna Medicover, karta Multisport, ubezpieczenie na życie Generali.

  • Praca Toruń
  • Specjalista ds. PR Toruń
  • Specjalista ds. kadr i płac Toruń
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Toruń
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Toruń
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Toruń
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Toruń
  • Specjalista ds. Sprzedaży Toruń
  • Specjalista ds. Zakupów Toruń
  • Specjalista ds. marketingu Toruń
  • Specjalista ds. ofertowania Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567