Specjalista ds. PR
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Centrum Rozwoju Szkół Wyższych Merito Sp. z o.o.
15. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Dział PR poszukuje kandydata na stanowisko

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Aktywne lokowanie marki w mediach tradycyjnych.
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z dziennikarzami mediów ogólnopolskich.
  • Budowanie wizerunku marki za pośrednictwem mediów społecznościowych.
  • Wdrażanie i współtworzenie strategii działań PR zewnętrznych i wewnętrznych.
  • Przygotowywanie i dystrybuowanie treści na potrzeby różnorodnych kanałów wewnętrznych i zewnętrznych (strony www, newslettery, mailingi).
  • Wsparcie w organizacji eventów.
  • Raportowanie efektów, analizowanie i optymalizacja prowadzonych działań – w tym bieżący monitoring mediów i mediów społecznościowych (z wykorzystaniem m.in.: Press Service, Brand24, Sotrender).

OCZEKIWANIA:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Doświadczenie we współpracy z dziennikarzami.
  • Znajomość mediów społecznościowych (prowadzenie profili, współtworzenie contentu, publikacja treści).
  • Doświadczenie w organizacji eventów.
  • Poprawność językowa i tzw. „lekkie pióro”.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy nad kilkoma projektami jednocześnie i pracy pod presją czasu.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę na pełen etat.
  • Dodatkowe dni wolne w roku (ok. 5-7 dni).
  • Elastyczny czas pracy.
  • Możliwość pracy zdalnej/hybrydowej.
  • Dostęp do specjalistycznej wiedzy – szkolenia, spotkania z ekspertami, literatura fachowa.
  • Możliwość podjęcia studiów na jednym z Uniwersytetów Grupy Merito na preferencyjnych warunkach po 6 miesiącach pracy.
  • Nauka języka angielskiego z dofinansowaniem przez pracodawcę po 6 miesiącach pracy.
  • Możliwość skorzystania z pakietu dodatków pozapłacowych: opieka medyczna Medicover, karta Multisport, ubezpieczenie na życie Generali.
  • Nowoczesne biuro z przestrzenią kreatywną.

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. PR Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567