Specjalista ds. Pozyskiwania Nieruchomości
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Praca.pl
30. 8. 2024

Główne zadania:

  • Ekspansja centrów i parków handlowych na terenie wybranego regionu Polski.
  • Poszukiwanie i akwizycja gruntów oraz obiektów handlowych.
  • Analiza lokalizacji potencjalnych inwestycji.
  • Prowadzenie negocjacji i finalizacja umów kupna-sprzedaży.
  • Raportowanie postępów projektów do kierownictwa firmy.
  • Współpraca z innymi działami oraz partnerami zewnętrznymi (maklerzy, organy lokalne).

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomia, prawo, zarządzanie nieruchomościami.
  • Doświadczenie w ekspansji nieruchomości komercyjnych mile widziane.
  • Proaktywność, skuteczność działania.
  • Gotowość do podróży służbowych.
  • Znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel.
  • Znajomość języka niemieckiego.
  • Możliwość wdrożenia w centrali w Niemczech.

Oferujemy:

  • Ciekawe projekty i rozwoju zawodowym.
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej, rodzinnej firmie.
  • Premie.
  • Świetne warunki pracy i zdrowie w miejscu pracy.
  • Możliwość udziału w eventach i budowanie ducha zespołowego.
  • Innowacyjne środowisko pracy w "House of Inspiration".
  • Program poleceń pracowniczych.

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Wrocław
  • Specjalista ds. finansów Wrocław
  • Specjalista ds. reklamy Wrocław
  • Specjalista ds. telekomunikacji Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544