Specjalista ds. pozyskiwania klientów zagranicznych z językiem francuskim / włoskim
  • Kokotów
małopolskie, Kokotów, małopolskie, Polska
Ekoplast S.A.
22. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów na rynkach zagranicznych (włosko lub francuskojęzycznych)
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków handlowych
  • Realizacja planów sprzedażowych i raportowanie działań

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka włoskiego i/lub francuskiego (w mowie i piśmie)
  • Umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od wyników sprzedaży
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Szkolenia oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

  • Praca małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 863
    20 748