SPECJALISTA DS. POZYSKIWANIA KLIENTÓW
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
HR Support
20. 9. 2024

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.Obecnie dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy, zajmującej się produkcją podzespołów elektronicznych, poszukujemy osoby na stanowisko: SPECJALISTA DS. POZYSKIWANIA KLIENTÓW

OBOWIĄZKI:

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • rozwijanie bazy klientów
  • tworzenie ofert handlowych
  • negocjowanie warunków handlowych
  • raportowanie wyników sprzedaży

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższa
  • min. 2 – letnie doświadczenie w sprzedaży
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych
  • j. angielski – znajomość w stopniu komunikatywnym
  • mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej

PRACODAWCA OFERUJE:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w systemie hybrydowym lub zdalnym
  • karta Multisport
  • pakiet medyczny
  • pakiet socjalny

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zakupów Bydgoszcz
  • Specjalista ds. marketingu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ofertowania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zarządzania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Eksportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. transportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. HR Bydgoszcz
  • Specjalista ds. turystyki Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Bydgoszcz
  • Specjalista ds. finansów Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045