Specjalista ds. pozyskiwania klientów
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Mzuri World sp. z o.o.
9. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie klientów,
  • Przedstawianie oferty handlowej w formie rozmów telefonicznych, bezpośrednich, mailowej, uczestnictwa w targach lub innych spotkaniach,
  • Przejmowanie mieszkań od Klientów, zgodnie z przyjętymi procedurami,
  • Kompleksowe opracowywanie ofert, fotografia mieszkań,
  • Realizowanie planów sprzedażowych, raportowanie aktywności sprzedażowych oraz wyników sprzedaży,
  • Bieżące kontakty z właścicielami mieszkań.

Nasze wymagania

  • Obsługa komputera (MS Excel, Outlook) – poziom podstawowy,
  • Sprawne posługiwanie się social mediami,
  • Nastawienie na realizację zadań i osiąganie celów,
  • Dyspozycyjność w kontakcie z właścicielami mieszkań,
  • Dokładność i przywiązywanie wagi do szczegółów,
  • Duża samodzielność w rozwiązywaniu problemów,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe,
  • Zainteresowanie branżą nieruchomości i doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wielozadaniowość.
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

To oferujemy

  • Współpracę w oparciu o własną działalność gospodarczą bądź umowę zlecenie,
  • Wynagrodzenie prowizyjne,
  • Służbowy laptop, telefon,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Rozwój w strukturze firmy Mzuri, możliwość awansu,
  • Pracę w zespole, który podzieli się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem.

  • Praca Szczecin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Szczecin
  • Specjalista ds. Zakupów Szczecin
  • Specjalista ds. marketingu Szczecin
  • Specjalista ds. ofertowania Szczecin
  • Specjalista ds. Zarządzania Szczecin
  • Specjalista ds. Eksportu Szczecin
  • Specjalista ds. transportu Szczecin
  • Specjalista ds. HR Szczecin
  • Specjalista ds. turystyki Szczecin
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914