Specjalista ds. postprodukcji (Retuszer) / Grafik
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Beso Lux Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obróbka i postprodukcja zdjęć i wizualizacji 3D
  • Asystowanie, udział w przygotowaniu i organizacji produktowych sesji zdjęciowych oraz sesji video
  • Współpraca i udział w kreatywnych procesach tworzenia nowych linii produktów
  • Przygotowanie marketingowych materiałów graficznych
  • Współpraca ze wszystkimi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w edycji, post produkcji, retuszu oraz optymalizacji pracy Adobe Photoshop
  • Biegle posługujesz się Adobe Photoshop, który nie skrywa przed Tobą tajemnic
  • Jesteś osobą dobrze zorganizowaną i sprawnie działasz pod presją czasu
  • Jesteś osobą kreatywną, dokładną i przywiązujesz dużą wagę do detali
  • Komunikujesz się w języku angielskim w mowie i piśmie (min. poziom B2)

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym, ambitnym, kreatywnym zespole skupionym na rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Komputer (Mac/PC do wyboru), sprzęt fotograficzny, komfortowe stanowisko pracy
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Kursy językowe

  • Praca Łódź
  • Grafik Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Łódź
  • Specjalista ds. finansów Łódź
  • Specjalista ds. reklamy Łódź
  • Specjalista ds. telekomunikacji Łódź
  • Specjalista ds. PR Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570