Specjalista ds. postprocessingu danych
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Polska
Visimind Ltd Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Visimind Ltd Sp. z o. o. będącą częścią Grupy Kapitałowej Visimind Group, od blisko 20 lat świadczy specjalistyczne usługi inżynieryjne, projektowe i doradcze oferując inteligentne rozwiązania z zakresu automatyki i robotyki.

Bazując na nowoczesnych technologiach oraz tworząc zespół doświadczonych specjalistów, świadczymy kompleksowe usługi, realizując nawet najbardziej skomplikowane inwestycje. Łącząc wiedzę, doświadczenie i energię w działaniu, kreujemy nowe standardy dbając o wysoką jakość i terminowość powierzonych zadań.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:
Zakres obowiązków:

  • opracowanie, kontrola jakości i analizy danych pochodzących z systemów LiDAR,
  • zarządzenie projektem w zakresie przetwarzania danych,
  • udział w procesie planowania projektów i budowania systemów,
  • udział w optymalizacji procesów opracowania danych,
  • udział w rozwoju oprogramowania.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe: geodezja i kartografia, geodezja satelitarna lub geoinformatyka.
  • znajomość języka angielskiego (min. w stopniu B1),
  • znajomość programów do przetwarzania i analizy chmur punktów (Terrasolid, CloudCompare),
  • doświadczenie w opracowaniu danych z mobilnych systemów LiDAR (lotnicze, dronowe, samochodowe),
  • wiedza z zakresu fotogrametrii (kalibracje kamer, aerotriangulacja, ortofotomapa),
  • wiedza z zakresu geodezji satelitarnej,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, kreatywność i silna motywacja do działania,
  • praca pod presją czasu,
  • dyspozycyjność,
  • doświadczenie pracy na podobnym stanowisku.

Mile widziane:

  • znajomość oprogramowania do tworzenia ortofotomapy (Pix4D, Agisoft),
  • znajomość oprogramowania GIS (QGIS, ArcGIS),
  • znajomość podstaw programowania.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich kompetencji przy ciekawych projektach,
  • pracę w zgranym zespole specjalistów w swojej dziedzinie,
  • dużą swobodę w podejmowaniu decyzji,
  • najnowocześniejsze narzędzia pracy,
  • integracje i niekończące się ilości kawy i herbaty,
  • międzynarodowe środowisko pracy,
  • kompleksowe szkolenie wstępne z zakresu wykonywanych obowiązków,
  • dostęp do innowacyjnej wiedzy,
  • stabilne zatrudnienie,
  • przyjazną atmosferę i otwarte środowisko pracy,
  • elastyczne godziny pracy,
  • zaplecze socjalne (ZFŚS), system benefitów - karty sportowe oraz ubezpieczenia grupowe.

  • Praca Olsztyn
  • Specjalista ds. ochrony danych Olsztyn
  • Specjalista ds. finansów Olsztyn
  • Specjalista ds. telekomunikacji Olsztyn
  • Specjalista ds. PR Olsztyn
  • Specjalista ds. reklamy Olsztyn
  • Specjalista ds. Sprzedaży Olsztyn
  • Specjalista ds. Zakupów Olsztyn
  • Specjalista ds. marketingu Olsztyn
  • Specjalista ds. ofertowania Olsztyn
  • Specjalista ds. Zarządzania Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289