Specjalista ds. pomiarów terenowych
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
KOMES WATER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
23. 9. 2024

Miejsce pracy: Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie dokumentacji pod realizację prac w terenie
  • geodezyjne pomiary terenowe z wykorzystaniem zaawansowanego sprzętu GPS oraz oprogramowania geodezyjnego
  • przygotowywanie dokumentacji z przeprowadzonych pomiarów
  • współpraca z działem projektowym przy realizacji koncepcji oraz dokumentacji projektowych
  • wykonywanie prostych szkiców technicznych/dokumentacji fotograficznej z prac terenowych
  • udział w wizjach terenowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe: średnie lub wyższe geodezyjne, inżynieria środowiska
  • samodzielność w działaniu
  • bardzo dobra organizacja pracy i zdolności analityczne
  • czynne prawo jazdy kat. B – gotowość do odbywania podróży służbowych

Mile widziane

  • doświadczenie w pracach terenowych
  • licencja na drony
  • znajomość AutoCad
  • znajomość jęz. angielskiego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • szkolenia i udział w konferencjach w zależności od potrzeb
  • wsparcie wykwalifikowanych inżynierów
  • dynamiczna i interesująca praca

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • napoje

Jeśli posiadasz kierunkowe wykształcenie, chęć do działania, ale brakuje Ci doświadczenia – również zapraszamy, prześlij CV Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą funkcji „APLIKUJ”.

Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Jesteśmy polską firmą, która realizuje ciekawe projekty hydrotechniczne, środowiskowe, ochrony wód i inżynierii wodnej. Z nami nigdy nie dowiesz się czym jest nuda i wypalenie zawodowe. Jeśli uważasz, że pasujesz do naszego zespołu, nie wahaj się i prześlij nam swoje CV.

Obecnie poszukujemy osoby, która stanie się członkiem naszego zespołu i wraz z rozwojem będzie aktywnie uczestniczyć w realizacji zadań.

Dowiedz się więcej na www.komeswater.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez KOMES WATER Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez KOMES WATER Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem biuro@komeswater.pl.
Informujemy, że Administratorem danych jest KOMES WATER Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Na Grobli 34. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

  • Praca Szczecin
  • Elektromonter pomiarów Szczecin
  • Specjalista ds. Zarządzania Szczecin
  • Specjalista ds. Eksportu Szczecin
  • Specjalista ds. transportu Szczecin
  • Specjalista ds. HR Szczecin
  • Specjalista ds. turystyki Szczecin
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Szczecin
  • Specjalista ds. finansów Szczecin
  • Specjalista ds. telekomunikacji Szczecin
  • Specjalista ds. PR Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848