Specjalista ds. Podologii
  • Siedliszcze
Siedliszcze, Siedliszcze, Województwo lubelskie, Polska
Medica Poland - Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o.
16. 9. 2024

Medica Poland - Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o., nowoczesny ośrodek rehabilitacji medycznej, poszukuje osób na stanowisko Specjalista ds. Podologii. Nasze centrum zlokalizowane jest w miejscowości Siedliszcze, w zachodniej części powiatu Chełmskiego.

Opis stanowiska:

Praca na stanowisku Specjalista ds. Podologii wiąże się z wykonywaniem zabiegów związanych ze schorzeniami skóry stóp i paznokci, a także powikłaniami chorób ogólnoustrojowych, które wpływają na stan stóp.

Wymagania:

-        Potwierdzenie kwalifikacji w zawodzie Podolog (Dyplom + Świadectwo)

-        Aktualne badania dla celów sanitarno-epidemiologicznych.

-    2 letnie doświadczenie w zawodzie.

-        Dobre usposobienie, nienaganna kultura osobista oraz chęć do pracy i samorozwoju.

-        Umiejętność pracy w grupie, odpowiedzialność, skuteczna komunikacja.

-        Opcjonalnie: znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

-        Stabilne zatrudnienie w firmie działającej od 2006 roku.

-        Szczegóły dotyczące warunków zatrudnienia ustalane indywidualnie, w zależności od możliwości i predyspozycji kandydatów.

  • Praca Siedliszcze
  • Siedliszcze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567