Specjalista ds. Podatków - praca zdalna
  • Wroclaw
Wrocław, Wroclaw, dolnośląskie, Polska
HAYS
15. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Wroclaw
NR REF.: 1187934

Dla naszego klienta, globalnej organizacji zatrudniającej w Polsce ponad 2000 pracowników poszukujemy kandydata/tki na stanowisko Specjalisty ds. Rachunkowości Finansowej ds. Podatków - jest to projekt krótkoterminowy, na ok. 3-4 miesiące. Praca może być świadczona w niepełnym wymiarze godzin.

W nowej roli będziesz raportował do managera ds. finansów w organizacji i będziesz odpowiedzialny za wsparcie działu finansowego w następujących aktywnościach:

  • Kontrola prawidłowości księgowań na potrzeby podatku VAT i podatku dochodowego od osób prawnych;
  • Prowadzenie rozliczeń podatkowych w zakresie podatku VAT;
  • Przygotowywanie deklaracji VAT-UE, plików JPK oraz innych informacji i raportów dla organów podatkowych;
  • Udział w projektach obejmujących swym zakresem zagadnienia podatkowe;
  • Zapewnianie prawidłowości i sprawnego funkcjonowania systemu finansowo-księgowego w obszarze podatków.
‌Poszukujemy kandydatów posiadających doświadczenie w obszarze podatku VAT, CIT oraz podatku akcyzowego, a także praktyczną znajomość zasad rachunkowości i przepisów podatkowych. Projekt zakłada wsparcie działu księgowego na okres 3-4 miesięcy. Proponujemy kontrakt B2B lub umowę cywilnoprawną. Praca nie wymaga obecności w siedzibie klienta, może być wykonywana w pełni zdalnie. Może również odbywać się w niepełnym wymiarze godzin jako wsparcie np. na pół etatu, pomoc popołudniami czy podczas weekendów. Od kandydatów oczekujemy również dobrej znajomości j. angielskiego, a znajomość systemów SAP, QAD będzie traktowana jako dodatkowy atut.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. reklamy Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Wrocław
  • Specjalista ds. finansów Wrocław
  • Specjalista ds. telekomunikacji Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544