Specjalista ds. podatków
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Cyclad Sp. z o.o.
22. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Cyclad Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Kraków
Pracodawca
Dodano
20.08.2024
Numer referencyjny
PL24/KRK/LM/SPECJALISTADSPODATKOW

Obecnie, dla naszego Partnera, wiodącego dostawcę usług budowlanych, poszukujemy Specjalisty ds. podatków, który wesprze zespół zlokalizowany w Krakowie.

Informacje o projekcie:

  • Branża: Usługi budowlane
  • Rodzaj projektu: Podatki
  • Lokalizacja: Kraków, praca stacjonarna
  • Harmonogram pracy: Poniedziałek-Piątek (8h dziennie)
  • Wymagane języki: Polski
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę
  • Poziom stanowiska: Specjalista
  • Wynagrodzenie: 7000 - 9000 PLN brutto

Zakres zadań:

  • Przygotowywanie zeznań i deklaracji podatkowych
  • Sporządzanie ewidencji podatkowych
  • Kontaktowanie się z organami podatkowymi i dostarczenie niezbędnych informacji oraz dokumentów
  • Wspieranie zespołu księgowego oraz projektowego
  • Bieżąca współpraca z klientem
  • Uczestnictwo w aktywnościach powiązanych z przygotowywaniem oraz aktualizacją dokumentacji cen transferowych
  • Kalkulacje VAT oraz podatku od nieruchomości
  • Monitorowanie zmian w prawie podatkowym

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie (preferowane w zakresie prawa lub ekonomii)
  • Przynajmniej 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z doradztwem podatkowym lub prowadzeniem rozliczeń podatkowych spółek kapitałowych
  • Wysoka znajomość polskich przepisów podatkowych
  • Znajomość pakietu MS Office oraz programu SAP (mile widziane)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym (B1)
  • Umiejętność pracy w zespole oraz silne umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karta Multisport
  • Zajęcia językowe
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz stabilne zatrudnienie
  • Imprezy integracyjne

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami technologicznymi, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, nowoczesnych rozwiązań, które kształtują świat przyszłości.

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. turystyki Kraków
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584