Specjalista ds. Podatków
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Exact Systems Sp. z o.o
16. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie procesami podatkowymi i analiza ich zgodności z przepisami podatkowymi
  • Raportowanie podatkowe oraz przygotowywanie deklaracji podatkowych dla firm w Polsce
  • Przeprowadzanie wewnętrznych kontroli procesów podatkowych
  • Analiza i przygotowanie danych do sporządzenia dokumentacji cen transferowych
  • Standaryzacja i wdrażanie usprawnień w procesach rozliczeń podatkowych
  • Bieżąca analiza i opiniowanie zagadnień podatkowych
  • Bieżąca analiza zmian przepisów podatkowych i identyfikacja potencjalnych skutków dla spółek z Grupy Kapitałowej
  • Zarządzanie zewnętrznymi relacjami z organami podatkowymi, audytorami/doradcami oraz współpraca z różnymi zespołami w spółce

Wymagania:

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w obszarze doradztwa podatkowego
  • Umiejętność wdrażania procedur i standaryzacji procesów podatkowych
  • Bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych i umiejętność interpretacji oraz praktycznego ich zastosowania
  • Zdolności analityczne i umiejętność pozyskiwania danych z systemów informatycznych
  • Umiejętność budowania dobrych relacji ze współpracownikami na wszystkich szczeblach organizacji
  • Terminowość, skrupulatność oraz dobra komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Przyjazną i swobodną atmosferę pracy rozwijającym się, 8-osobowym zespole (mówimy do siebie na TY!)
  • Hybrydowy model pracy (biuro Sky Tower, Wrocław): pon.-śr. praca z biura, czw.-pt. zdalnie
  • Stabilne zatrudnienie w prestiżowej polskiej firmie z licznymi filiami zagranicznymi
  • Wynagrodzenie bazowe i premie
  • Kartę lunchową
  • Bogaty pakiet socjalny: dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenia grupowego PZU, wczasów pod gruszą, prywatnej opieki medycznej, bonusy świąteczne

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. finansów Wrocław
  • Specjalista ds. reklamy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080