Specjalista ds. Podatków
  • Żywiec
Żywiec, Żywiec, Śląskie, Polska
Hutchinson
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowywanie deklaracji JPK VAT
  • Analiza i uzgadnianie kont VAT
  • Przygotowywanie deklaracji CIT
  • Przygotowywanie deklaracji podatku od nieruchomości
  • Intrastat, konsolidacja danych i przygotowanie deklaracji
  • Formalno-rachunkowa kontrola dokumentów księgowych

WYMAGANIA:
  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe w jednym z kierunków: Rachunkowość, Bankowość i Finanse, Zarządzanie, Ekonomia
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności Excel
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Znajomość zasad rachunkowości
  • Samodzielność, zaangażowanie i komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość: SAP

OFERUJEMY:
  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość szkoleń oraz rozwoju zawodowego
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Opiekę medyczną Medicover
  • Ubezpieczenie NNW
  • Program Medicover Sport – dofinansowanie
  • Dofinansowanie kosztów transportu do pracy

  • Praca Żywiec
  • Żywiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851