Specjalista ds. Płynności Finansowej
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.
15. 5. 2024

Misją LOTAMS jest oferowanie usług najwyższej jakości poprzez wykonywanie przeglądów technicznych zgodnie z najwyższymi standardami, by zapewnić niezawodność operacji lotniczych i bezpieczeństwo pasażerom.

Obowiązki na stanowisku:

  • Przygotowywanie płatności krajowych i zagranicznych
  • Weryfikacja i autoryzacja płatności bankowych
  • Przygotowywanie krótkoterminowych prognoz cash-flow
  • Analizowanie należności i zobowiązań oraz monitorowanie pozycji przeterminowanych
  • Zapewnienie właściwego zarządzania saldami bankowymi na wszystkich kontach, w tym zakładanie lokat bankowych
  • Zarządzanie i nadzorowanie systemami bankowości elektronicznej
  • Kontakt z instytucjami finansowymi (banki, firmy leasingowe)
  • Obsługa kart płatniczych
  • Monitorowanie produktów kredytowych (pożyczki w grupie, kredyty bankowe)
  • Aktywne uczestnictwo w projektach finansowych, wspierających bieżącą działalność oraz przyszłe inwestycje

Nasze wymagania:

  • Min. 5 lat doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • Znajomość systemów płatniczych i bankowości elektronicznej
  • Umiejętności analityczne
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki z obszaru finansów)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office, w szczególności MS Excel

Oferujemy:

  • Pakiet benefitów pozapłacowych, w tym Multisport, LUXMED itp.
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Preferencyjne ceny biletów lotniczych
  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157