Specjalista ds. planowania produkcji
  • Nowy Tomyśl
Nowy Tomyśl, Nowy Tomyśl, wielkopolskie, Polska
Josera Polska Sp. z o.o.
4. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • planowanie wieloetapowej produkcji we współpracy z międzynarodowym zespołem
  • optymalizowanie procesów planowania produkcji
  • zapewnienie płynności dostaw oraz aktywny wkład w doskonalenie procesów w obszarze SCM
  • współpraca z ekspertami ds. planowania
  • reagowanie na bieżące potrzeby klientów
  • koordynowanie działań w ramach S&OP oraz komunikacja z partnerami zewnętrznymi/dostawcami
  • bycie pierwszą osobą kontaktową w kwestii planowania produkcji w ramach ciągłego doskonalenia procesów
  • dbanie o utrzymanie wszystkich istotnych dla planowania danych podstawowych i dokumentacji w procesie planowania
  • ścisła współpraca z innymi działami (np. produkcji, sprzedaży, logistyki, zapewnienia jakości, zakupów)

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe: techniczne/logistyczne/handlowe lub pokrewne
  • doświadczenie w zakresie wieloetapowego planowania produkcji
  • silne umiejętności analitycznego myślenia i zdolności planowania procesów produkcyjnych
  • odpowiedzialność i samodzielność w ramach powierzonych obowiązków
  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1 à warunek konieczny
  • umiejętność jasnego komunikowania się umożliwiająca płynną pracę w zespołach międzynarodowych
  • zdolność do szybkiego przyswajania nowej wiedzy i dzielenie się nią z innymi pracownikami
  • chęć ciągłego rozwoju
  • znajomość systemu SAP lub innych programów umożliwiających planowanie produkcji
  • mile widziane doświadczenie w S&OP (CIP)

To oferujemy

  • Możliwość pracy hybrydowej (podczas okresu próbnego praca w firmie w Nowym Tomyślu. Po okresie próbnym 3 dni w tygodniu - praca w firmie w Nowym Tomyślu; 2 dni w tygodniu - praca zdalna.)
  • Zróżnicowana współpraca zespołowa: Przyjazna pracownikom rodzinna kultura pracy oparta na wzajemnym zaufaniu, szacunku i uczciwości. Praca z międzynarodowym zespołem ekspertów z Polski, Niemiec, Ukrainy i nie tylko.
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i osobistego poprzez uczestnictwo w systemie szkoleń zawodowych w ramach programu Food Family Journey.
  • Kultura wspierająca: Korzystaj z płaskiej struktury organizacyjnej z otwartą komunikacją, zachęcającą do samodzielnej pracy i rozwoju osobistego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie współmierne do posiadanych umiejętności
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, premia wakacyjna oraz świąteczna, bezpłatna nauka języków obcych, świeże owoce i warzywa, paczki dla dzieci, karta Multisport itp.)

  • Praca Nowy Tomyśl
  • Pracownik produkcji Nowy Tomyśl
  • Nowy Tomyśl - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563