Specjalista ds. planowania produkcji
  • Łask
Łask, Łask, łódzkie, Polska
Villaro
3. 10. 2024

VILLARO - Producent odzieży męskiej z własną siecią salonów sprzedaży – poszukuje Specjalisty ds. produkcji. Poszukujemy ambitnej, dobrze zorganizowanej i gotowej na nowe wyzwania osoby do naszego zespołu Zarządzania Produkcją.

Idealny kandydat na oferowane stanowisko, to osoba mocno angażująca się w swoje obowiązki, lubiąca intensywne tempo pracy, potrafiąca podejmować decyzję pod presją czasu.
Twoje zadania:

  • Zarządzanie i rozliczanie projektów produkcyjnych
  • Zakup materiałów do produkcji
  • Kontrola wykonania planów produkcyjnych
  • Pomoc w tworzeniu kalkulacji budżetu działu
  • Współpraca międzydziałowa w obszarze produkcji
  • Wprowadzanie faktur zakupowych do systemu Subiekt
  • Wystawianie dokumentacji magazynowej
  • Regularne raportowanie wyników produkcji
  • Współpraca z Urzędem Celnym i organizowanie transportu
  • Kontakty z firmami spedycyjnymi i odprawy celne

Co oczekujemy:

  • Zaawansowana obsługa MS Excel
  • Komunikatywna znajomość angielskiego
  • Umiejętności analityczne
  • Efektywna praca zespołowa pod presją
  • Minimum rok doświadczenia w produkcji
  • Preferowana znajomość Subiekt
  • Wiedza o branży tekstylnej

Co oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Stabilność zatrudnienia i rozwój zawodowy
  • Udział w konferencjach i eventach
  • Programy szkoleniowe
  • Praca w kreatywnym zespole stabilnej firmy
  • Zniżki pracownicze

  • Praca Łask
  • Pracownik produkcji łaski
  • Pracownik produkcji Łask
  • Łask - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388