Specjalista ds. planowania produkcji
  • Choszczno
Choszczno, Choszczno, zachodniopomorskie, Polska
2x3 S.A.
24. 8. 2024

Firma 2x3 S.A. istnieje na rynku od 1996 roku. Z sukcesem zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją wysokiej jakości produktów komunikacji wizualnej z przeznaczeniem dla biur, szkół, firm szkoleniowych i in. Aktualnie poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty ds. planowania produkcji.

Główne zadania

  • Tworzenie oraz aktualizacja planu produkcyjnego,
  • Opracowywanie harmonogramów produkcji dla poszczególnych wydziałów,
  • Codzienna kontrola realizacji planu produkcji,
  • Tworzenie i opracowywanie raportów operacyjnych,
  • Przetwarzanie i analiza danych,
  • Kontrola kosztów produkcji.

Jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie informatyczne lub doświadczenie w pracy przy planowaniu produkcji;
  • Bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • Proaktywną postawę,
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz wyznaczania priorytetów,
  • Jesteś komunikatywny oraz potrafisz pracować w zespole,
  • DOŁĄCZ DO NAS!

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w renomowanej firmie,
  • rozwój kompetencji,
  • pracę w organizacji przyjaznej i z wartościami,
  • możliwość ubezpieczenia grupowego na życie,
  • benefity płacowe: premie oraz dodatki świąteczne,

  • Praca Choszczno
  • Pracownik produkcji Choszczno
  • Choszczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567