Specjalista ds. planowania produkcji
  • Łódź
Łódź, Łódź, zagranica, Polska
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
12. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy wielu Kandydatów/Kandydatek na stanowisko Specjalisty ds. planowania produkcji. Jest to nowotworzony dział, w którym będziemy chcieli zatrudnić kilka osób, dlatego tym bardziej zachęcam do aplikowania.

Miejsce pracy Łódź

Tryb pracy: hybryda

Twoje zadania:

  • Harmonogramowanie produkcji w oparciu o zdolności produkcyjne oraz dostępność komponentów,
  • Ścisła współpraca z działami sprzedaży, produkcji, zaopatrzania,
  • Aktualizacja oraz analiza prognoz sprzedaży w systemie SAP,
  • Analiza stanów magazynowych i zużycia w celu optymalizacji zapasów,
  • Analiza MRP w systemie SAP w celu optymalizacji procesu zaopatrzenia,
  • Monitorowanie realizacji planu produkcyjnego.

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym, niezbędna do codziennej pracy,
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office oraz SAP,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność pracy w zespole i koncentracja na rozwiązywaniu problemów,
  • Dokładność, sumienność oraz odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań.

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do karty sportowej,
  • Umowa o pracę,
  • Praca w stabilnej firmie,
  • Pracę w trybie hybrydowym.

GI Group Poland is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 496
    18 931