Specjalista ds. Planowania Materiałowego (k/m/n)
  • Namysłów
Namysłów, Namysłów, Opole Voivodeship, Polska
Diehl Controls Polska
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Namysłów

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z dostawcami, szeroko pojęta obsługa dostaw materiałów.
  • Optymalizacja dostaw i stanów materiałowych.
  • Zapewnienie dostępności materiałów w oparciu o wywołania klienta.
  • Składanie zamówień i monitorowanie realizacji dostaw pod względem ilości i terminu.
  • Analiza zamówień i zamawianych ilości.
  • Współpraca z firmami przewozowymi.
  • Wyjaśnianie reklamacji ilościowych i wartościowych.
  • Bieżące monitorowanie stanów magazynowych w oparciu o wyznaczone cele.
  • Udział w projektach optymalizacji procesów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie.
  • Znajomość j. angielskiego (w mowie i piśmie) umożliwiająca swobodną komunikację.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Wysoce rozwinięte zdolności interpersonalne.

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: logistyka / informatyka / zarządzanie / marketing).
  • Znajomość systemu ERP.
  • Doświadczenie w pracy w obszarze logistyki.

To oferujemy

  • Umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji.
  • Możliwość pogłębiania wiedzy (dostęp do platformy E-learningowej).
  • Pakiety: medyczny, socjalny, dopłaty do posiłków dostarczanych do firmy.
  • Dopłaty do dojazdów lub pakiet relokacyjny.
  • Dofinansowanie do lokalnego żłobka/przedszkola.

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • pakiet relokacyjny
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Ponad 17.000 pracowników w naszych pięciu podgrupach Metall, Controls, Defence, Aviation i Metering pracuje nad aktualnymi i przyszłościowymi technologiami. Firma Diehl Controls to globalny lider w zakresie projektowania i produkcji układów napędowych, interfejsów użytkownika oraz elektronicznych układów sterowania dla branży AGD, HVAC/R (ogrzewnictwo, wentylacja, klimatyzacja, i chłodnictwo) oraz branż pokrewnych. Prześlij swoją aplikację do firmy Diehl i odkryj fascynujące technologie oraz wyjątkową tradycję firmy opierającą się na stabilności i zaufaniu.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a powyższym stanowiskiem i chceszwykorzystywać swoje pomysły i umiejętności w międzynarodowymprzedsiębiorstwie, prosimy o przesyłanie ofert w j. polskim oraz/lub j.angielskim poprzez „Job Portal” znajdujący się w zakładce „Kariera” nanaszej stronie internetowej: https://www.diehl.com/career/en/jobportal/job-offers/Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!Diehl Controls Polska Sp. z o.o. laureat XIX edycji PIP „Pracodawca –organizator bezpiecznych warunków pracyAdministratorem Twoich danych osobowych zawartych w dokumentachaplikacyjnych jest Diehl Controls Polska Sp. z o.o. z siedzibą wNamysłowie (46-100), ul. Pułaskiego 6., zwanym dalej „DCP”.Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych z którym możesz siękontaktować pod adresem e-mail: Controls-Poland-IOD@diehl.com.Jeśli chcesz, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane przezDCP także na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych,prosimy o zaznaczenie odpowiedniej zgody w formularzurekrutacyjnym/zamieszczenie poniższej klauzuli w dokumentachaplikacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DiehlControl Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Namysłowie (46-100), ul.Pułaskiego 6, moich danych osobowych zawartych wdokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”Możesz z łatwością cofnąć zgodę w dowolnym momencie. Aby to zrobićprześlij email na adres rekrutacja.dc@diehl.com. Wycofanie zgody niewpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jejwycofaniem.Celem zapoznania się z pełną treścią klauzuli informacyjnej prosimy okliknięcie w poniższy link: https://www.diehl.com/career/pl/dataprotection/.

  • Praca Namysłów
  • Namysłów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087