Specjalista ds. Planowania Materiałowego
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Sunreef Venture S.A.
14. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie zapotrzebowania materiałowego w oparciu o bilans zakupu.
  • Koordynacja dostaw materiałów w celu unikania opóźnień lub niedoborów w produkcji.
  • Kontrola zapasów.
  • Tworzenie rocznych prognoz w celu zoptymalizowania poziomu materiałów w magazynie.
  • Współpraca z zespołem ds. zakupów oraz produkcją.
  • Współpraca z dostawcami w zakresie wymiany informacji dot. terminów dostaw
  • Tworzenie i aktualizacja zmian w dokumentacji materiałowej w systemie Comarch
  • Tworzenie raportów

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza programu Excel.
  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Zdolność analitycznego myślenia.
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy.
  • Zaangażowanie i chęć rozwoju na wskazanym stanowisku.
  • Wartościowym atutem jest znajomość systemów ERP, takich jak Comarch lub SAP.
  • Doświadczenie w pracy w firmie projektowo-produkcyjnej stanowi zaletę.

To oferujemy

  • Będziesz pracował w oparciu o umowę o pracę lub B2B ( w tym płatnych 20 dni wolnych od świadczenia usług w ciągu roku)
  • Możesz rozpoczynać pracę w elastycznych godzinach między 7:00 a 9:00
  • Otrzymasz kartę Multisport za jedyne 30 zł
  • Dołączysz do prywatnej opieki zdrowotnej LUXMED za 1zł
  • Otrzymasz nagrodę w wysokości 500 lub 1000 PLN za polecenie kompetentnych osób do pracy
  • Ty i Twoi bliscy mają możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie
  • Rozwiniesz skrzydła pracując z ciekawymi projektami i luksusowym produktem, mając przy tym dużą przestrzeń na poszerzanie swoich kompetencji
  • Będziesz pracował stacjonarnie w przestrzeni biurowej w nowym obiekcie zlokalizowanym na Rudnikach w Gdańsku, ul. Tarcice
  • Skracamy dystans i ułatwiamy sobie komunikację - zwracamy się do siebie po imieniu, nie mamy dress code'u
  • Jeśli nie jesteś z Gdańska a zaciekawiła Cię nasza oferta to mamy dla Ciebie dobra wiadomość! Jeśli podejmiesz z nami współpracę otrzymasz dodatek relokacyjny w wysokości 3000 zł netto

  • CV prosimy przesyłać przy użyciu przycisku Aplikuj.
  • Zastrzegamy sobie prawo nawiązania kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Specjalista ds. Eksportu Gdańsk
  • Specjalista ds. transportu Gdańsk
  • Specjalista ds. HR Gdańsk
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gdańsk
  • Specjalista ds. PR Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315