Specjalista ds. planowania Łańcucha Dostaw (planista)
  • Bytom
Bytom, Bytom, śląskie, Polska
Hangsen Sp. z o. o.
7. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Firma Hangsen jest oddana rewolucyjnej branży elektronicznych papierosów od momentu jej powstania. Nasza Firma jest światowym liderem w dziedzinie e-płynów i vapingu z szerokim portfolio marek. Naszą misją jest dostarczanie naszym klientom najwyższej jakości produktów vapingowych zgodnych z TPD, niezależnie od poziomu ich doświadczenia.

Poszukujemy:
Opis stanowiska
  • Opracowywanie i utrzymywanie planów łańcucha dostaw w celu zaspokojenia sprzedaży i popytu klientów.
  • Generowanie planu zaopatrzenia i monitorowanie dostaw materiałów w celu zapewnienia produkcji zgodnie z harmonogramem.
  • Analizowanie danych i prognozowanie popytu w celu optymalizacji poziomów zapasów i poprawy rotacji zapasów.
  • Współpraca z różnymi działami w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania łańcucha dostaw.
  • Monitorowanie i zarządzanie ryzykiem związanym z łańcuchem dostaw oraz ciągłe doskonalenie procesów i systemów łańcucha dostaw.
  • Wszelkie inne zadania przydzielone przez lidera.

Wymagania
  • Udokumentowane doświadczenie w planowaniu łańcucha dostaw, co najmniej 5 lat.
  • Silne umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów.
  • Doskonałe umiejętności komunikacji i współpracy.
  • Biegła znajomość odpowiedniego oprogramowania i narzędzi.
  • Zorientowanie na szczegóły i umiejętność pracy pod presją.
  • Język angielski komunikatywny w mowie i piśmie.

Oferujemy

  • Praca Bytom
  • Planista Bytom
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bytom
  • Specjalista ds. Zakupów Bytom
  • Specjalista ds. marketingu Bytom
  • Specjalista ds. ofertowania Bytom
  • Specjalista ds. Zarządzania Bytom
  • Specjalista ds. Eksportu Bytom
  • Specjalista ds. transportu Bytom
  • Specjalista ds. HR Bytom
  • Specjalista ds. turystyki Bytom
  • Bytom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293