Specjalista ds. planowania i umów zagranicznych
  • Nowy Dwór Mazowiecki
Nowy Dwór Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Masovian Voivodeship, Polska
Wojskowe Zakłady Łączności Nr 1 S.A
2. 10. 2024

Wojskowe Zakłady Łączności Nr 1 S.A. to organizacja, która zajmuję się produkcją i serwisem sprzętu łączności na potrzeby Sił Zbrojnych oraz pozostałych służb mundurowych.

Spółka oferuje również sprzęt, wykorzystywany na stanowiskach dowodzenia i kierowania różnych szczebli SZ RP. Ponadto, jako operator satelitarny, WZŁ-1 S.A. mogą świadczyć usługi zarówno dla sektora wojskowego, jak i cywilnego.

Twój zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa postępowań o udzielenie zamówienia publicznego w tym:
  • przygotowywanie i negocjowanie projektów umów/zamówień i aneksów na potrzeby współpracy z klientami i kooperantami zagranicznymi oraz instytucjami badawczymi i związanych z nimi dokumentów,
  • przygotowanie zapytań ofertowych, w tym w języku angielskim,
  • udział w przygotowaniu ofert dla klientów.
  • Opracowywanie pozostałych dokumentów handlowych w zakresie kompetencji Wydziału Planowania i Umów Zagranicznych.
  • Udział w wykonywaniu sprawozdań korporacyjnych.
  • Udział w opracowywaniu planów sprzedaży firmy.

Nasze wymagania:

  • Wyższe wykształcenie o profilu handlowym, prawnym, ekonomicznym, technicznym lub podobnym
  • Umiejętność przygotowywania dokumentów handlowych przede wszystkim kalkulacji ofert oraz umów, dokumentów przetargowych, itp.
  • Dobra znajomość obsługi komputera ((MS Office ze szczególnym uwzględnieniem programu WORD, EXCEL, POWER POINT) oraz innych urządzeń biurowych,
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku o podobnym charakterze,
  • Umiejętności analityczne, samodzielność, odpowiedzialność, dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • Znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych oraz aktów wykonawczych i praktyczna umiejętność stosowania procedur przetargowych,
  • Znajomość branży zbrojeniowej lub pokrewnych (szczególnie w obszarze łączności i pokrewnych)-mile widziane,
  • Znajomość języka angielskiego (i innych) – min. B2 lub równoważny,
  • Prawo jazdy kat. B-mile widziane.

To oferujemy:

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Kartę sportowa na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie języka angielskiego, ubezpieczenie grupowe, Pracowniczy Program Emerytalny i opiekę medyczną.

  • Praca Nowy Dwór Mazowiecki
  • Nowy Dwór Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116