SPECJALISTA DS. PLANOWANIA I REJESTRACJI PRODUKTÓW (produkty lecznicze, wyroby medyczne)
  • Pabianice
Pabianice
Aflofarm Farmacja Polska
12. 9. 2024

Aflofarm to jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych firm farmaceutycznych w Polsce. W sektorze ochrony zdrowia działamy już od ponad 30-stu lat.

Miejsce pracy: Pabianice

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę

Twój zakres zadań:

  • analiza możliwości i opracowywanie koncepcji rejestracji produktu
  • przegląd i analiza danych naukowych (klinicznych i nieklinicznych)
  • opracowywanie dokumentacji produktu (w tym administracyjnych, druków informacyjnych, klinicznych, nieklinicznych)
  • prowadzenie korespondencji formalnej z urzędami w związku z prowadzonymi procesami
  • udział w audytach wyrobów medycznych
  • opiniowanie materiałów promocyjnych
  • współpraca ze środowiskiem medycznym, farmaceutycznym w wymaganym zakresie

Profil kandydata:

  • wykształcenie wyższe farmaceutyczne
  • dobra znajomość prawa farmaceutycznego
  • wiedza z zakresu rejestracji w obszarze UE oraz zamiłowanie do jej pogłębiania
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej oraz wskazywania zadań priorytetowych
  • znajomość obsługi komputera - MS Office
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Osobie zatrudnionej oferujemy:

  • pracę w jednej z największych firm farmaceutycznych w Polsce
  • umowę o pracę – to u nas standard
  • zadbamy o Twoją formę – karta sportowa Medicover Sport oraz sekcje sportowe
  • zadbamy o Twoje zdrowie – prywatna opieka medyczna
  • zadbamy o Twój posiłek – karta Lunch Pass Sodexo
  • zadbamy o Ciebie – dostarczając co wtorek świeże owoce
  • zadbamy o Twój odpoczynek– zrefundujemy część kosztów za wakacje
  • zadbamy o Twój rozwój - dostęp do platformy do nauki języka angielskiego
  • zadbamy o Twoje bezpieczeństwo - ubezpieczenie na życie

  • Praca Pabianice
  • Pabianice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536