Specjalista ds. planowania
  • Tychy
Tychy, Tychy, śląskie, Polska
TOP-THIMM Opakowania Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
17. 8. 2024

Grupa THIMM to czołowy dostawca rozwiązań w zakresie opakowań i dystrybucji towarów. Portfolio rozwiązań obejmuje opakowania transportowe i sprzedażowe z tektury falistej, wysokiej jakości opakowania ekspozycyjne, systemy opakowaniowe wykonane z różnych połączeń materiałowych oraz zadrukowane produkty do dalszego przetwórstwa przemysłowego. Oferta produktowa firmy jest dodatkowo wzbogacona przez szeroki zakres usług opakowaniowych obejmujących cały łańcuch dostaw. Do klientów Grupy THIMM należą prestiżowe marki ze wszystkich sektorów.

TOP Packaging jako część Grupy THIMM jest stabilnym i nowoczesnym pracodawcą. Przedsiębiorstwo systematycznie się rozwija dzięki realizacji kolejnych inwestycji i rozbudowie parku maszynowego. Obecnie poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i analiza planu produkcji z uwzględnieniem otrzymanych zamówień, możliwości produkcyjnych oraz zgodnie z procedurą planowania;
  • Optymalizacja planów produkcyjnych;
  • Monitorowanie aktualnego stanu realizowanych zleceń;
  • Identyfikacja przekroczeń/opóźnień w planie i ich eskalowanie;
  • Monitorowanie i kontrola zapasów surowców;
  • Zamawianie surowców i materiałów do produkcji;
  • Ścisła współpraca z osobami odpowiedzialnymi za produkcję, logistykę, sprzedaż;
  • Komunikacja z osobami odpowiedzialnymi za proces planowania produkcji i planowania materiałowego na poziomie grupy oraz w innych zakładach;

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Zdolności analityczne;
  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel);
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację pisemną i ustną;
  • Doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz poczucie odpowiedzialności;
  • Proaktywna postawa,

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży produkcji opakowań;
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Znajomość systemów ERP.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie (umowa o pracę);
  • Stałe wynagrodzenie;
  • Nagrody pieniężne za pomysły pracowników;
  • Program rekomendacji pracowników;
  • Dofinansowanie do posiłków;
  • Dofinansowanie do kart sportowych, własna drużyna piłkarska i biegowa;
  • Prywatna opieka medyczna finansowana przez pracodawcę;
  • Specjalistyczne szkolenia;
  • Owocowa środa;
  • Dodatkowe świadczenia socjalne (dofinansowanie do wypoczynku, wakacji dzieci);
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego;
  • Własny parking.

  • Praca Tychy
  • Specjalista ds. Sprzedaży Tychy
  • Specjalista ds. Zakupów Tychy
  • Specjalista ds. marketingu Tychy
  • Specjalista ds. ofertowania Tychy
  • Specjalista ds. Zarządzania Tychy
  • Specjalista ds. Eksportu Tychy
  • Specjalista ds. transportu Tychy
  • Specjalista ds. HR Tychy
  • Specjalista ds. turystyki Tychy
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584