Specjalista ds. płac i kadr
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, śląskie, Polska
HR SIGMA
24. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Twoje codzienne zadania będą obejmować:

  • Kompleksowe obliczanie wynagrodzeń,
  • Sporządzanie deklaracji i zestawień dla instytucji takich jak: ZUS, US, GUS, PFRON, PPK,
  • Przygotowywanie analiz i raportów związanych z procesami kadrowo-płacowymi,
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej oraz akt osobowych pracowników (umowy, zaświadczenia, aneksy, świadectwa pracy),
  • Przygotowywanie umów cywilno-prawnych,
  • Rozliczanie czasu pracy w różnych systemach (m.in. podstawowy, przerywany, równoważny, skrócony tydzień pracy, weekendowy).

Idealnie do nas pasujesz, jeśli:
  • Masz minimum 2-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze płacowo kadrowym,
  • Znasz przepisy prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatkowych,
  • Posiadasz doświadczenie w rozliczaniu czasu pracy,
  • Biegle obsługujesz komputer oraz programy takie jak  ENOVA365, Płatnik, MS Office,
  • Jesteś osobą odpowiedzialną, terminową, skrupulatną i dobrze zorganizowaną,
  • Lubisz pracować w zespole, ale potrafisz też samodzielnie zarządzać swoim czasem,
  • Chcesz się rozwijać i pozytywnie podchodzisz do życia :)

Co oferujemy w zamian?
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość zatrudnienia od zaraz,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie dostosowane do Twoich umiejętności,
  • Możliwość nauki i rozwoju w dynamicznym zespole,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy,
  • Dodatkowe benefity.

Jeżeli czujesz, że to oferta dla Ciebie, nie zwlekaj! Wyślij swoje CV.

Klauzula RODO:

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. kadr i płac Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ofertowania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zarządzania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Eksportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. transportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. HR Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 193
    20 192