Specjalista ds. płac
  • Katowice
specjalista ds. płac
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
8. 10. 2024

Poszukujesz nowego miejsca pracy, którym będziesz mógł/mogła rozwijać się w obszarze płacowym?
Znasz j. angielski i chcesz go wykorzystywać w miejscu pracy?

Jako Specjalista ds. płac będziesz odpowiedzialny/a za kompleksową obsługę procesów płacowych u naszego Klienta. Szukamy osoby z doświadczeniem w naliczaniu wynagrodzeń oraz znajomością obowiązujących przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Jeśli jesteś gotowa/gotowy na nowe wyzwania - aplikuj!

Oczekujemy

  • 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenia wyższego
  • znajomości przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatków oraz zasad naliczania wynagrodzeń
  • umiejętności współpracy z klientem oraz współpracownikami
  • doświadczenia w pracy z systemami kadrowo-płacowymi (Enova365, Optima, Płatnik)
  • umiejętności pracy pod presją czasu i w dynamicznym środowisku
  • odpowiedzialności i terminowości wykonywanych zadań

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę od zaraz
  • możliwość pracy hybrydowej (po okresie wdrożenia, do 2 dni w tygodniu praca zdalna)
  • benefity pozapłacowe: świadczenia rzeczowe, prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje
  • przyjazna atmosfera pracy w dynamicznym zespole profesjonalistów

Zadania

  • naliczanie wynagrodzeń, zasiłków, potrąceń i premii dla pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • codzienna współpraca z innymi członkami zespołu
  • komunikacja z klientami firmy
  • rejestracja danych płacowych w systemie kadrowo-płacowym
  • obsługa GUS, PFRON, PPK
  • wspieranie pracowników w zakresie zrozumienia i zastosowania Prawa Pracy
  • nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. kadr i płac Katowice
  • Specjalista ds. telekomunikacji Katowice
  • Specjalista ds. PR Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Specjalista ds. turystyki Katowice
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087