SPECJALISTA DS. PŁAC
  • Słupsk
Słupsk, Arciszewskiego 22A, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie
Uniwersytet Pomorski w Słupsku
21. 5. 2024
od 5 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
1. tworzenie i uaktualnianie dokumentacji płacowej i list płac;
2. przygotowywanie dokumentów i sprawozdań , deklaracji do instytucji publicznych tj. urząd skarbowy, ZUS, Ministerstwo Edukacjo i Nauki, banki , GUS, PFRON i innych;
3. naliczanie: wynagrodzeń i innych wypłat dla pracowników uczelni i osób zatrudnionych na umowę zlecenie lub dzieło; zasiłków chorobowych, opiekuńczych i macierzyńskich, składek na ubezpieczenie społecznie i zdrowotne i PPK; podatku
4. sporządzanie zestawień i analiz
5. współpraca z jednostkami organizacyjnymi Uczelni
6. wykonywanie innych poleceń nie objętych powyższym zakresem, a zleconych przez przełożonych.
Oferujemy
1. umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia
2. Wynagrodzenie 5000 zł brutto miesięcznie + dodatek stażowy
3. Wymiar etatu: 1/1
4. możliwość rozwoju osobistego, w tym udział w szkoleniach
5. pakiet socjalny
6. przyjazny klimat pracy Umowa na okres próbny czerwiec sierpień z możliwością przedłużenia.

Inne wymagania
Wymagania
1. wykształcenie wyższe ekonomiczne ( w tym licencjat )
2. biegła obsługa komputera ( pakiet MS Office), i urządzeń biurowych
3. umiejętność obsługi programów płacowych oraz programu PŁATNIK
4. wysoka kultura osobista
5. bardzo dobra organizacji pracy
6. samodzielność
7. komunikatywność
8. dokładność w wykonywaniu zadań, systematyczność
9. min.3 lata stażu na stanowisku ds. płac
Wymagania dodatkowe
1. znajomość regulacji prawnych z zakresu: prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych, prawa podatkowego
2. rzetelność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat)

  • Praca Słupsk
  • Specjalista ds. kadr i płac Słupsk
  • Specjalista ds. reklamy Słupsk
  • Specjalista ds. telekomunikacji Słupsk
  • Specjalista ds. PR Słupsk
  • Specjalista ds. finansów Słupsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Słupsk
  • Specjalista ds. Zakupów Słupsk
  • Specjalista ds. marketingu Słupsk
  • Specjalista ds. ofertowania Słupsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Słupsk
  • Słupsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289