SPECJALISTA DS. PERSONALNYCH (UMOWA NA ZASTĘPSTWO)
  • Skierniewice
Skierniewice, Skierniewice, Łódzkie, Polska
VEKA POLSKA Sp. z o.o.
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

O FIRMIE:

VEKA to międzynarodowa grupa z branży budowlanej obecna w kilkunastu krajach na całym świecie. W Polsce działamy w Skierniewicach już od ponad 30 lat, zatrudniamy blisko 700 pracowników i dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości systemy okienne PVC-U. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. personalnych - umowa na zastępstwo (praca od zaraz).

Zadania:

  • Prowadzenie procesu rekrutacji i wdrożenia pracowników
  • Obsługa i nadzór nad systemem benefitów
  • Prowadzenie dokumentacji akt osobowych pracowników
  • Wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo-płacowym i RCP
  • Generowanie pełnego pakietu dokumentów związanych ze stosunkiem pracy
  • Nadzór i zamawianie wyposażenia służbowego pracownika
  • Bieżąca obsługa pracowników oraz ścisła współpraca z osobami na stanowiskach funkcyjnych
  • Sporządzanie raportów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w branży stolarki okiennej i drzwiowej
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość programu AutoCAD będzie dodatkowym atutem
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie
  • Chęć poszerzania swojej wiedzy
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność, umiejętność prowadzenia rozmów z klientami

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym
  • Nagroda roczna od wypracowanego przez spółkę zysku
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju osobistego, pogłębiania wiedzy i kompetencji
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Szeroki pakiet socjalny (w tym m.in. dofinansowanie wakacji i karty MultiSport)
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • Dofinansowanie posiłków
  • Miłą i koleżeńska atmosferę w pracy

  • Praca Skierniewice
  • Skierniewice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567